|

Muži B: Hodnocení sezóny 2016/2017 trenérem Blahoslavem Urbancem

Dokončili jsme jednu s těch úspěšných sezón a skončili jsme na nádherném 3.místě. Měli jsme 20 výher, 1 výhra na pk, 3 prohry na pk, 6 proher se skóre 91:41. O tenhle krásný výsledek se postarali všichni hráči, co za „B“ mužstvo nastoupili. Nejlepším střelcem byl mladý šikula Martin Šobr s 23 brankami a to nenastoupil do všech utkání, s 8 brankami byl Marcel Brynda – příjemné překvapení, po 7 brankách dali shodně Žák a Mündl – zkušenost a mládí doufám, že budou pokračovat stejně, hlavně pan Žák, na kterého vždy spoléhám a svými výkony dokáže strhnout mužstvo k velmi dobrým výkonům  5 branek dala čtveřice hráčů – náš šikovný kapitán Eisner, mladý Fajt, který už naskočil i za „A“ mužstvo, Borkovec, u kterého je škoda, že skončil a Malák, který nám vždy velmi pomohl v důležitých utkáních, i když měl zápas v nohách za „A“ mužstvo, o 4 branky se postarali zkušený a spolehlivý Pilař, Míšek- škoda, že nemá stabilnější střeleckou potenci a další posila z „A“ týmu Křtěn, velmi šikovný hráč. 3 branky dal Novotný, který nám také pomohl v našem dobrém výsledku – velmi šikovný hráč, 2 branky dal Pazdera, u kterého je škoda velmi častého zranění svalů, po 1 brance dali Škrna – jinak výborně chytající brankář, Ryšlavý Jakub – výborný bek, který nám bude chybět na podzim (operace kotníku), Ryšlavý Marek, škoda zranění, ale svou zkušeností velmi platný a tvrdý hráč, Vdovicyn (nehodnocen), Zuskin, naskočil do jednoho utkání a rozhodl toto utkání v naše vítězství, Gabriel velmi šikovný brankář, Prieložný, také kluk z áčka, který nám pomohl v pár utkáních a mladý Havlík, který dal branku na Řepíně a ukázal se ve velmi dobrém světle. Ostatní samozřejmě nemůžeme opomenout, další náš brankář Kaul, který se vrátil po zranění, zachytal po celou dobu nad míru velmi dobře, pilířem naší obrany je zkušený Martin Novák, bez kterého se zatím neobejdeme a teď už můžeme říct, že další mladík Buzek Tomáš, který vyztužil naší defenzívu se také zařadil do základní sestavy „B“ mužstva, Chorvát další obránce, který přispěl v defenzívě velmi dobrými výkony. Dalším brankářem, který nám svými zkušenostmi pomohl, je David Lomský, dalším hráčem je Tomáš Pospíšil, který svými zkušenostmi je velmi platným hráčem, odehraje takřka každý post, ať je to obrana nebo záloha, útok, všude je na něj spolehnutí. V dobrém světle se ukázal i mladý Bubeníček, který končí v dorostu. Na pár minut také naskočili Hrubý, který se ukázal jako mladý šikovný záložník, Obrajtr a Kohout Vojtěch, kteří doufám budou pokračovat dál. Dále děkuji Monice a Pepíčkovi za veškeré občerstvení a podporu, děkuji trenérům dorostu a „A“ týmu za velmi dobrou spolupráci, vedení klubu a celému výboru. Nesmíme také zapomenout na našeho hlavního maskota Jana Trédlika, který nás podporuje skoro v každém zápase, když zrovna neválí za červenobílý, je to důležitý článek našeho týmu a za to si ho vážíme, doufám, že tomu bude i v následující sezóně. Rovněž doufám, že budeme pokračovat ve stejně dobré spolupráci v dalším ročníku děkuji všem, co nastoupili za béčko i v přípravných utkáních včetně celého dorostu, snad jsem na nikoho nezapomněl. Trenér „B“ týmu Urbanec 

Reklama