|

Muži B: Hořín – Libiš 1:2 (1:2)

Branky: 14 min. Matucha, 25. Eisner

Sestava: Kaul – Novák – Mündl, Pilař, Chorvát – Pospíšil (v 90.min.Urbanec), Eisner, Pazdera, Obrajtr – Borkovec (v 89.min.Škrna), Matucha (v 53.min.Bubeníček)

Dnes jsme přijeli do Hořína urvat nějaký ten bod, v kabině jsme si řekli pár slov a od začátku jsme to plnili na 100%. Domácí jsme hned od začátku přehrávali a k ničemu nepouštěli, vytvořili jsme si spoustu šancí. Do 7. min. jsme měli 3 tutovky, ale nedali jsme. Otevřeli jsme skóre až ve 14. min., kdy Borkovec vybojoval míč na polovině hřiště a u vápna předložil Matuchovi a ten se nemýlil, vedli jsme 1:0. Jenže o 4. minuty později jsme domácím darovali branku po chybě Pilaře, domácí se vůbec poprvé dostali do vápna a nejlepší střelec domácích vyrovnal na 1:1. Trochu jsme byli v útlumu, ale pořád jsme diktovali tempo a ve 25. min. za vápnem natáhl ke střele náš kapitán Eisner a vedli jsme 2:1, střelou zaskočil i domácího brankáře, který střelu podcenil. Do poločasu jsme byli lepší a mohli jsme klidně vést o dvě branky, ale šance jsme zahodili. Do druhého poločasu se zranil náš útočník, ale střídal jsem ho takticky až ve druhé půli, protože na lavičce jsem měl jen náhradního brankáře, sebe a Bubeníčka, který byl jedinou alternativou na vystřídaní tak brzy, jinak pořád chybí dost kluků pro zranění a proto jsem velmi rád, že jsme to utkání zvládli a z Hořína si vezeme všechny 3 body. Druhá půle už byla z našeho pohledu opatrnější, ale opět jsme si vytvořili pár šancí, ale nedali jsme. Domácího Polanského se nám podařilo pohlídat a tak domácí žádnou branku už ve druhé půli nepřidali. V 83. min. se poroučel pod sprchy náš hráč po druhé žluté Chorvát, byla to zbytečná červená, ale naštěstí jsme to zvládli, samozřejmě v kabině dostal díl od kluků. Kluci dnes makali až do konce a 3 body byla odměna. Odčinili jsme teď ve dvou posledních zápasech náš výpadek z Vysoké a zvládli dvě těžká utkání a získali 6 bodů a konečně jdeme nahoru tabulkou. Teď musíme zvládnout ještě domácí utkání s Horníma Beřkovicemi a bude to perfektní. Trenér Urbanec