|

Muži B: Horní Beřkovice – Libiš 1:1, 1:2 po penaltách

V sobotu jsme zajížděli na půdu Horních Beřkovic a opět jsem vzal naše mládí z dorostu. Postupně jsem je prostřídal, protože měli dopolední zápas v nohách.

První poločas se nám opět nedařila kombinace a po některých chybách měli domácí šance, kluci si za první poločas toho moc nevytvořili.

Do druhého poločasu jsem trochu přeházel sestavu a už to bylo o mnoho lepší, začala se nám dařit kombinační hra a domácí jsme postupně přehrávali a vytvořili jsme si spoustu šancí.

Samozřejmě jsme ale udělali hrubku a pustili jsme domácí do vedení, které vydrželo jen asi 4 minuty. Vyrovnali jsme po krásné akci, kdy míč centroval Filip Mündl a Matucha pohotově volejem zakončil a bylo vyrovnáno.

Pustil jsem na hřiště další náhradníky a hra se zvedla,měli jsme hodně standartek ze kterých jsme si vytvořili spoustu šancí, ale žádná se neujala, škoda za druhý poločas jsme si určitě zasloužili 3 body. Vždycky se rozjíždíme nějak pomalu, ale pak se postupně dostáváme do tlaku a jsme jasně lepší, ale šance neproměníme.

Nakonec se kopaly penalty a tu poslední proměnil Malík, sice si nevěřil, ale volal jsem na něj, že jsou v bráně rumy a stačilo to a proměnil.

Chci poděkovat klukům, hlavně za druhý poločas, že jsme se zvedli a hráli velmi dobře. Děkuji dorostencům, že s námi jezdí a vždy se na ně můžu spolehnout, že ten zápas odmakají na 100%.

Teď nás čekají doma také Beřkovice, ale ty Dolní, kde jsme na podzim vyhráli 8:3, takže musíme k tomu utkání přistoupit na 100%. Děkuji všem asistentům a divákům co s námi jezdí.

Trenér Urbanec

Okresní přebor Mělník – 21. kolo

Horní Beřkovice – Libiš B 1:1 (0:0), 1:2 po penaltách

Branky: 64. Polák – 67. Matucha. ŽK: Polák, Rybář, Doležal, Husák – Havlík, Mündl M. Rozhodčí: Hamšík – Šestorád, Demeter.

Sestava: Škrna – Novák – Novotný, Mündl Matěj (59. Buzek), Mündl Filip – Kletečka (46. Malík), Eisner, Havlík (62. Makovský), Ghanmi – Matucha, Douša (71. Žák). Pospíšil nestřídal.