|

Muži B: Horní Beřkovice – Libiš 3:1

V sobotu jsme odehráli utkání v Horních Beřkovicích a opět jsme prohráli.

Dostali jsme branku snad ve 30. sekundě. Postupně jsme se z toho probrali a vytvořili jsme si taky šance, ale my jsme je neproměnili.

Měli jsme územní převahu, ale domácí po naší hrubce ve 37. minutě zvýšili na 2:0 a šlo se do kabin. Třetí branku jsme dostali ve druhém poločase z penalty v 58. minutě a řekl bych, že bylo vymalováno.

Měli jsme sice převahu, ale neproměníme ani ty největší šance, dali jsme pouze jednu branku, když se po rohovém kopu trefil Buzek v 65. minutě.

Zbytek zápasu jsme domácí mačkali, ale koncovka je žalostná. Bude to těžký, ale musíme se dobře připravit na domácí zápas proti Dolním Beřkovicím.

Trenér Urbanec

Okresní přebor Mělník – 2. kolo

Horní Beřkovice – Libiš B 3:1 (2:0)

Branky: 1. Polák Lukáš, 43. Kopecký Oldřich, 60. Doležal Vlastimil (pen.) – 65. Buzek Tomáš. ŽK: Bryslivec Lukáš – Mündl Filip, Dvořák Jakub, Mündl Matěj. Rozhodčí: Růžička Jiří, Šestořád Jakub, Hartig Libor

Sestava: Škrna – Pilař – Mündl Filip, Mündl Matěj, Hádek – Pospíšil (59. Kubíček), Dvořák Ondřej, Dvořák Jakub, Tvrdý – Ryšlavý Marek (53. Buzek), Demeter (71. Srch). Kletečka a Tůma nestřídali.

V grafice níže si můžete pomocí menu v pravém horním rohu zobrazit všechny zápasy.