Muži B: Kly B – Libiš B 6:2 (1:0)

Branky: 47.min. Brynda, 57.min. Buzek

Sestava: Chládek – Novák, Mündl, Pilař, Buzek – Pospíšil, Ghanmi, Fajt, Žák – Matucha, Brynda.

Střídali: 65.min. Hrubý za Žáka, 69.min. Kopp za Bryndu a v 80.min. Čerešňa za Matuchu.

V neděli jsme odehráli první přátelské utkání ve Klích a vůbec se nám nepovedlo, i když kluci měli těžký týden v přípravě, tak to nikoho neomlouvá. První poločas jsme hráli velmi dobře a vytvořili si spoustu šancí, dvě až tři tutovky jsme zazdili a zbytek pochytal výborně chytající Brož. Ve 40.min. Pilař zahrál ve vápně rukou a domácí proměnili penaltu a jejich druhá střela na branku skončila v síti. Na začátku druhé půle jsme vyrovnali, ale domácí během 4. minut navýšili náskok o dvě branky, nám se povedlo ještě snížit, ale to bylo vše. Potom stříleli branky jen domácí a skóre se zastavilo na hrozivých 6:2. Kluci si musí sáhnout do svědomí, některým ztvrdly nohy a přestali běhat a kupili jsme chybu na chybu. Je vidět, že někteří mladíci musí ještě vyzrát, sice nám chyběli důležití hráči, ale na to se nechci vymlouvat. Kly si za druhý poločas zaslouženě došli pro výhru. Děkuji klukům z dorostu, že nás doplnili. Jsme teprve na začátku přípravy, uvidíme v sobotu na Řepíně. Urbanec