Muži B: Kralupy – Libiš 3:1 (2:0)

Branka: Matucha

Sestava: Kaul – Novák – Mündl, Bubeníček (46.min. Malík), Chorvát – Žák (24.min. Makovský), Eisner, Pazdera, Brynda (77.min. Pospíšil) – Šobr, Matucha

Nestřídali: Kletečka a Hochmann.

Dnes jsme jeli na první mistrák do Kralup urvat aspoň bod. První poločas se nám nedařila rozehrávka, byli jsme zbytečně nervózní nebo zbrklí. Domácí se dostali do vedení ze standardní situace. Šance jsme měli jak my tak domácí. Druhou branku jsme dostali po velké hrubce na polovině hřiště minutu před poločasem. V kabině jsme si něco řekli a druhou půli jsme začali tlakem, ale v 53.min. nás zabrzdili po brejku domácí a bylo 3:0, ale i tak kluci bojovali a v 60min. jsme se dočkali snížení Matuchou po centru Šobra. Za druhou půli musím klukům poděkovat za bojovnost a předvedenou hru. Domácí vyhráli zaslouženě a utkání se muselo divákům líbit. Teď nás čeká doma Kostelec, tak musíme doma zabrat a urvat body. Trenér Urbanec