|

Muži B: Libiš B – Pšovka B 5:1 (3:0)

Branky: 17., 68.min. Matucha, 37., 54.min. Borkovec a 44.min. Malák

Sestava: Mündl – Novák (60.min. Pilař), Malík, Havel, Chorvát – Brynda, Žák (55.min. Pazdera), Malák, Antoš – Matucha, Borkovec (62.min. Míšek).

Dnes jsme přivítali Pšovku“B“ a chtěli jsme jim vrátit podzimní porážku. První poločas jsme začali velmi dobře a vytvořili jsme si spoustu šancí. První branku dal Matucha po krásné přihrávce Borkovce. Druhou branku dal Borkovec, který se nádherně uvolnil a bylo to 2:0. Třetí branku přidal minutu před poločasem Malák, který nádhernou bombou z 30 metrů nedal brankáři šanci (gól roku). Ale do kabin jsme mohli jít s výraznějším skóre, ale spoustu šancí jsme neproměnili. Druhý poločas jsme začali opět aktivně a hned v 54.min. proměnil Borkovec z vápna na 4:0. V 68.min. po nádherné přihrávce Maláka skóroval Matucha a vedli jsme 5:0. Kluci potom ubrali trochu plyn a hosté z pokutového kopu korigovali výsledek na 5:1. Předvedli jsme hlavně v prvních 70.min. velmi kvalitní výkon a zaslouženě vyhráli i když skóre mohlo být ještě vyšší. Děkuji klukům za předvedenou hru a dnes musím vyzdvihnout Havla s brankářem Mündlem za velmi dobrou práci. Teď nás čeká derby v Obříství, tak doufám ve velkou podporu diváků, kde nás nečeká nic lehkého, i když jsou domácí na posledním místě. Trenér Urbanec