|

Muži B: Libiš „B“ – Velký Borek 2:3 (1:2)

Branky: 36 a 51.min. Novotný

Sestava: Novák – Mündl (66.min.Malík), Zuskin, Pilař – Novotný, Škoda (80.min. Žák), Eisner, Brynda (76.min. Pospíšil) – Pazdera (67.min. Buzek Michal), Šobr. Havlík,Douša nestřídali.

Dnes se nám vstup do utkání vůbec nepovedl, hosté nás zaskočili a v 10.min. vedli 2:0 a to ještě do 20.min. nás Škrna 2 krát zachránil. Začali jsme hrát až od asi 20.min., vytvořili jsme si tlak a obrovské množství šancí, ale proměnili jsme ji až v 36.min. Novotným po zahrané standardce Šobrem. Zápas jsme mohli do poločasu otočit, ale některé šance jsme zahodili, nebo hosty zachránil brankář. Do druhé půle jsme nastoupili velmi dobře a už po 6.min. rozvlnil síť opět Novotný po nádherné standardce Šobra. Už to vypadalo, že zápas zvrátíme na naší stranu a šance k tomu byly, ale opět jsme nedali, nastřelili jsme 3 břevna, z toho jednu standardku zahrával Škoda, perfektně to zakroutil, ale samozřejmě do břevna. Když už jsem přemýšlel, kdo půjde na penalty, tak hostům vyšel roh, který byl přetažený na zadní tyč a hostující hráč se nemýlil v 86.min. Hosté si odvezli všechny 3 body. Samozřejmě jsem byl zklamaný, byli jsme doplněni o 4 kluky z áčka, ale nezvládli jsme začátek a konec utkání. I tak klukům děkuji, že jsme za stavu 0:2 předvedli dobrý výkon, za který se nemusíme stydět. Hostům gratuluji ke 3 bodům, jejich vůle byla velká po vítězství a proto si asi odvezli vše. Teď musíme uspět ve Mšeně, kde jsme naposledy prohráli 1:0 brankou z 87.min. Trenér Urbanec