| |

Muži B: Libiš – Čečelice 2:3

Libišské béčko nenavázalo na venkovního výhru z minulého týdne a v domácím utkání s Čečelicemi prohrálo o gól 2:3, když prohrávalo po dvaceti minutách již o tři góly.

Do zápasu jsme šli s jednou změnou v sestavu oproti výhře ve Velkém Borku, když poprvé za béčko nastoupil Jakub Pospíšil z A týmu. Nejprve to vypadalo, že náš tým bude mít v zápase navrch, ale tento pocit vydržel pouze pár minut.

Po sérii chyb v obraně jsme inkasovali tři góly v rozmezí od deváté do dvacáté minuty a museli jsme rázem dotahovat tříbrankovou ztrátu, což proti mužstvu, jakým jsou Čečelice, nebylo nic snadného. Krátce před poločasem hosté udělali chybu v rozehrávce a zmíněný Jakub Pospíšil zaváhání obránce využil a sám před brankářem přesnou střelou snížil na 1:3.

Ve druhém poločase se naše mužstvo sice snažilo o další zkorigování výsledku, ale své příležitosti měli i hosté. Gól ovšem padl až v úplném závěru, kdy před brankářem skočila nepříjemně střela Filipa Nejezchleby a míč skončil v síti. Na vyrovnání ale už to ale bylo hodně pozdě.

„V prvním poločase nás Čečelice v úvodních třiceti minutách jasně přehrály a trestaly téměř všechny naše chyby v obraně. Dokud byl na hřišti David Černý, byly Čečelice jasně lepším týmem, což vyjádřily i třemi rychlými góly. Gól na 1:3 z našeho pohledu jsme dali po chybě soupeře v rozehrávce, těsně před poločasem jsme mohli dostat ještě další gól, ale David Chládek tentokrát dobrým zákrokem podržel tým. Druhý poločas byl vyrovnanější než prvních třicet minut, ale naše ofenziva byla opět hodně jalová a impotentní. Až úplně v závěru snížil na konečných 2:3 Filip Nejezchleba střelou zpoza vápna. Čečelice ale vyhrály zaslouženě, náš výkon tentokrát nebyl dobrý. Čečelice naopak ukázaly, že mají dobré a sehrané mužstvo. Největším pozitivem tak je návrat Davida Bušínského po operaci kolene.“

Ondřej Eisner, trenér

SportFotbal Okresní přebor – 5. kolo

TJ Sokol Libiš „B“ – TJ Sokol Čečelice 2:3 (1:3)

Branky: 38. Pospíšil, 90. Nejezchleba – 9. a 20. Černý, 12. Szen. ŽK: Kubíček – Palička, Strapko. Rozhodčí: Hamáček Stanislav – Blahout Jiří, Odolan Patrik. Diváků: 60.

Libiš: Chládek – Svoboda, Mündl F., Eisner, Chorvát, Kubíček (61. Kašpárek) – Brdlík (78. Bušínský), Havlík (78. Kletečka), Havlíček (61. Pazdera) – Plaček, Pospíšil (46. Nejezchleba).

Čečelice: Primáč – Douděra, Strapko, Resl, Lauda, Szen, Palička (83. Bartůněk), Černý (28. Kolínský), Bruner (66. Novák), Kundrát, Čermák (78. Boháček).

Reklama