|

MUŽI B: Libiš – Čečelice 3:2 (3:0)

V sobotu nás čekal doma nováček soutěže a očekával jsem těžké utkání. Začali jsme oproti minulému týdnu velmi dobře a už ve 4. min. rozvlnil síť Makovský po centru Kubíka.

Hráli jsme velmi dobře, měli jsme dobrý pohyb a hosty jsme k ničemu nepouštěli a ve vsech směrech jsme je převyšovali. Druhou branku jsme dali v 19. minutě po kombinaci Eisner – Brynda a zakončoval Sus na 2:0.

Třetí branku přidal ve 43. minutě Macháč po spolupráci Bryndy a Kubíka. Poločas byl tedy 3:0.

Druhý poločas začali lépe hosté a hned ve 46. minutě měli obrovskou šanci, ale náš brankář Škrna reflexivním zákrokem vyrazil. Potom se utkání vetšinou odehrávalo uprostřed hřiště. Okolo 60. minuty jsme mohli utkání úplně rozhodnout, jenže jsme šanci špatně vyhodnotili a trestuhodně zahodili. O chvíli později měli hosté obrovskou šanci, ale opět náš brankář Škrna byl proti a šanci zneškodnil.

Okolo 70. minuty jsme opět mohli dát čtvrtou branku, ale opět jsme to zazdili. Asi v 86. minutě jsme udělali chybu a hosté snížili na 1:3. O chvíli později jsme udělali další chybu a hosté snížili na 2:3 a už jsme se báli o výsledek.

Naštěstí jsme to udrželi a zaslouženě jsme vyhráli 3:2. Všechny kluky musím pochválit za bojovnost včetně všech náhradníků.

Hosté mě akorát hrozně zklamali chováním, možná to převzali od svých diváků, kteří se chovali jako zvěř. Hostům se nelíbilo prakticky vše, co odpískal pan rozhodčí.

V neděli jsem přečetl protest hostů, ale trochu jsem to nepochopil, co to tam hosté napsali. Náš hráč Novák dostal sice červenou, ale nikoho na 100% neudeřil do obličeje, jak píše pan Zeman v protestu, to udělal právě hostující hráč, že udeřil do obličeje právě Nováka, tak nevím proti čemu protestuje.

Trenér Urbanec

Okresní přebor Mělník – 8. kolo

TJ Sokol Libiš B – TJ Sokol Čečelice 3:0 (3:2)

Branky: 11. Makovský David, 22. Sus Michael, 44. Macháč Patrik – 79. Černý David, 91. Černý David

Sestava: Škrna – Novák – Macháč (70. Pilař), Buzek, Kubík – Dobrovolný, Sus, Eisner, Makovský (62. Malík) – Brynda (67. Douša), Matucha (80. Kletečka). Chládek nestřídal.