|

Muži B: Libiš – Hořín 8:1 (4:1)

Branky: 9.min, 52.min Borkovec, 10.min Eisner, 30.min Šobr, 45.min Mündl, 63.min Žák, 68.min Míšek a v 85.min Novotný z pk

Sestava: Lomský – Novák – Mündl, Pilař, Chorvát – Ryšlavý J., Novotný, Eisner, Žák – Borkovec, Šobr.

Střídali: 43.min Míšek za Ryšlavého Jakuba, 63.min Pospíšil za Šobra, 69.min Buzek za Nováka a v 82.min Brynda za Borkovce.

Dnes jsem předpokládal velmi těžké utkání na velmi těžkém terénu, protože ráno hrálo naše áčko, hřiště bylo špatné na kombinaci. Začali jsme velmi dobře a mezi 9. a 10. minutou jsme dali dvě branky, hosté pak převzali na 20. minut iniciativu, ale byli jsme to opět my a ve 30. minutě jsme zvýšili na 3:0. Hosté ale hned za 3.min snížili na 3:1. Zlomový moment utkání přišel ve 42.min., kdy se Šobr řítil sám na hostujícího brankáře a ten před vápnem zatáhl ruční brzdu a Šobr šel k zemi a hostující brankář uviděl červenou kartu. Z trestňáku jsme zvýšili na 4:1 a šlo se do kabin. Druhý poločas jsme přidali další 4 branky a uštědřili jsme hostům debakl 8:1. Vyhráli jsme zaslouženě, ale pro hosty to bylo až příliš kruté. Hráli s námi otevřený fotbal a to byla voda na náš mlýn. Kluci předvedli velmi dobrý výkon na první jarní utkání. Nejlepším hráčem byl u nás Žák. Trenér Urbanec