| |

Muži B: Libiš – Horní Beřkovice 1:3

Série porážek v jarní části sezóny v podání libišského béčka pokračuje i po úvodním květnovém zápase, ve kterém na domácím hřišti prohrál náš rezervní tým 1:3 s Horními Beřkovicemi.

Hosté z Beřkovic se dostali do vedení rozdílem dvou branek v úvodních pěti minutách, kdy se nejprve trefil Jan Markuzi a následně Lukáš Bryslivec.

Libišskému týmu se podařilo snížit v podstatě vzápětí, kdy se krásnou střelou z pětadvaceti metrů prosadil Patrik Icik. Ve zbytku prvního poločasu se ale vyrovnat nepodařilo, své příležitosti neproměnili ani hosté.

Místo dalšího nahánění výsledku přišel pět minut po změně stran třetí gól po chybě při bránění a Beřkovice nakonec vyhrály 3:1, jelikož žádná z příležitostí v podání domácího mužstva brankou již neskončila.

„Inkasovali jsme dva góly z prvních dvou střel na branku. Nejdřív po rohu, který hosté rozehráli výborně a my ho mizerně odbránili. A poté po jednoduchém míči za obranu, tedy přesně ze situace, na kterou jsme se před zápasem upozorňovali. Sice jsme rychle snížili krásným gólem Patrika Icika, ale celkově to bylo zkrátka málo. Zvlášť, když se podařilo Beřkovicím po našem dalším mizerném bránění ve vlastním vápně zvýšit na 3:1 hned po přestávce. Sice jsme ve zbytku zápasu měli střel i náznaků možností dost, ale branku bychom nedali ani za celé sobotní odpoledne, protože vše létalo ke koním nebo do areálu školy. Beřkovice daly tři góly, takže vyhrály zaslouženě.“

Ondřej Eisner, trenér

SportFotbal Okresní přebor – 21. kolo:

TJ Sokol Libiš „B“ – TJ Sokol Horní Beřkovice 1:3 (1:2)

Branky: 7. Icik – 5. a 50. Bryslivec, 2. Markuzi. Rozhodčí: Pixa Josef – Huml Štěpán, Odolan Patrik. Diváci: 100.

Libiš: Chládek – Tůma (71. Kašpárek), Brdlík, Havlík, Machka – Plaček, Nejezchleba, Icik (78. Kletečka), Havlíček, Ciolek (71. Kubíček) – Vondra (62. Šandor).