|

Muži B: Libiš – Horní Počaply 1:0 (0:0)

Branka: 66.min. Mündl z pk

Sestava: Kaul – Novák – Mündl (90.min. Chorvát), Pilař, Bíba – Pospíšil (50.min.Matucha), Eisner, Hrnčíř, Žák (56.min. Malík) -Brynda (81.min. Bubeníček), Šobr (68.min. Pazdera), Havlík a Kletečka nestřídali.

Dnes jsme už potřebovali konečně urvat 3 body. Začátek utkání se nám moc nepovedl, hosté nás zaskočili aktivní hrou. Hrát jsme začali až okolo 25.min., kdy jsme si vytvořili tlak a šance, ale poločas skončil 0:0. Druhý poločas jsme už byli o trochu aktivnější a branku vstřelil z pk Mündl po faulu na Šobra. Hosté museli otevřít obranu, ale my jsme šance neproměnili, šli jsme 3 krát sami na branku a špatně jsme vše řešili. Body jsme nakonec vydřeli všechny. Teď zajíždíme do Všestud, kde nás nečeká nic lehkého, rozlosování máme velmi těžké, pak máme Borek doma a zajíždíme do Mšena. Musíme se na to připravit a urvat nějaké body. Trenér Urbanec