|

Muži B: Libiš – Mšeno 4:0 (1:0)

Branky: 12.min. Prieložný, 47.min. Brynda, 51.a 67.min. Matucha

Sestava: Kaul – Novák – Mündl, Malák, Chorvát – Brynda (72.min. Rác), Prieložný (82.min. Havlík), Eisner, Mpong (65.min. Pospíšil) – Borkovec (78.min. Ryšlavý M.), Matucha

Dnes jsme odehráli první mistrovské utkání a vstup do jarní části sezóny se nám podařil. V poločase jsme vedli 1:0 brankou Prieložného, ale měli jsme vice šancí a jedna šance byla obrovská, míč cestoval po brankové čáře, ale hosté to nakonec odkopli. Hosté měli možná jednu šanci, samozřejmě po naší chybě, ale neproměnili. Do druhého poločasu jsme si něco řekli a hned v úvodu jsme dali na 2:0 Bryndou po přihrávce Borkovce. O 4.min.později vyslal krásnou střelu Borkovec, ale hostující brankář mu šanci zneškodnil, ale při dorážce se trefil na 3:0 Matucha. Čtvrtou branku přidal Matucha po nádherné přihrávce Maláka. Dnes si zasloužil dát branku i Borkovec, ale hostující brankář byl vždy proti. Kluky musím pochválit za velmi dobře odvedenou práci a hostům jsme pořádně nic nedovolili. Chybělo mně dnes 8 lidí, tak musím hlavně poděkovat klukům z áčka Malákovi, Prieložnému a Mpongovi a z dorostu Rácovi a Havlíkovi, že nás doplnili. Teď jedeme v neděli do Záryb, kde to bude velmi těžké utkání, doma jsme zvítězili těsně 2:1. Trenér Urbanec