Muži B: Libiš – Obříství 3:0 (1:0)

branky: 30.min., 64.min. Šobr, 79.min. Pilař

Sestava: Kaul – Novák – Ryšlavý Jakub, Pilař, Chorvát – Pospíšil, Malák, Eisner, Mündl – Křtěn, Šobr

Střídali: v 56.min. Fajt za Pospíšila, v 68.min. Buzek za Mündla a v 76.min. Bubeníček za Maláka

Dnes v derby proti Obříství jsme věděli, že nás nečeká nic jednoduchého. Od začátku měla hra velmi vysoké tempo a hrál se velmi dobrý fotbal. Šance byly na obou stranách, hosté měli tutovku Hovorkou, ale ten trestuhodně netrefil domácí branku a mířil vedle. Naši kluci si vytvořili šance, ale hlavou těsně minul o vlásek jak Kuba Ryšlavý tak Marek Malák. Až ve 30.min. se trefil Šobr umístěnou střelou po závaru u hostující branky. Poločas skončil 1:0 a nás to trochu uklidnilo. Do druhého poločasu obě mužstva předváděly opět velmi pohledný fotbal. Naše vedení opět navýšil Šobr a přihrával mu velmi dobře hrající Malák, který si narazil míč s Fajtem a poslal míč do ulice na Šobra a ten nádherně obhodil hostujícího brankaře. Hosté samozřejmě taky zlobili, ale žádná střela za Kaulova záda nepronikla. Třetí branku jsme přidali Pilařem, který si naskočil na míč od Šobra, který zahrával standardku do šestnáctky. Kluky musím pochválit, že zápas odmakali až do konce zápasu. Hosté ještě trefili břevno, ale na skóre se již nic nezměnilo. Musím poděkovat klukům z áčka, kteří odmakali ranní utkáni proti prvním Brozanům a dorostu, že nás opět doplnili a to mladíci přijeli ze zápasu až z Bousova, kde měli výkop ve 13:15. Dnes je těžké někoho vyzdvihnout, ale Šobr opět prokázal střeleckou potenci a velmi kvalitní výkon, který nám pomohl ke 3 bodům, byl výkon Marka Maláka. Za týden zajíždíme na Vysokou, doma jsme jim uštědřili debakl 9:0, tak to budou chtít určitě odčinit. Trenér Urbanec