Muži B: Libiš – Pšovka „B“ 1:5

Poslední domácí zápas soutěžního ročníku 2023/24 libišskému béčku nevyšel podle představ a béčku Pšovky doplněnému o hráče A týmu podlehl 1:5.

Zápas začal pro béčko špatně hned v samém úvodu, kdy inkasoval první gól po chybě v rozehrávce a David Svoboda otevřel skóre zápasu. Krátce poté mohl srovnat Ondřej Havlík, ale hostující brankář Jenč jeho střelu nejprve vyrazil a následná dorážka skončila nad břevnem.

Hostující Svoboda po sérii opakujících se chyb a špatného bránění vstřelil do konce první půl hodiny zápasu další tři góly. Navíc přidal pátou trefu Miloslav Vilda a do kabin se tak šlo za stavu 0:5.

V druhém poločase se podařilo Libiši pouze snížit na konečných 1:5, když Eisner vystřelil zpoza vápna, brankář vyrazil pouze před sebe a střídající dorostenec Vítek Pacholík míč dorazil do sítě.

„Zatímco ve čtvrteční dohrávce v Byšicích jsme i přes prohru podali dobrý výkon, tak zápas s Pšovkou byl naprostý opak. V sestavě došlo k dvěma vynuceným změnám, ale i tak jsem věřil, že zápas zvládneme. Ale mýlil jsem se. Podali jsme tragický výkon a hosté využili laxního a trapného bránění v našem podání. Jako bychom během necelých osmačtyřiceti hodin zapomněli hrát fotbal. Doufám, že v posledním zápase ve Mšeně se rozloučíme se sezónou důstojnějším výkonem.“

Ondřej Eisner, trenér

SportFotbal Okresní přebor – 26. kolo

TJ Sokol Libiš „B“ – FK Pšovka Mělník „B“ 1:5 (0:5)

Branky: 72. Pacholík – 2., 19., 27. a 29. Svoboda, 35. Vilda. Rozhodčí: Šmíd Josef – Dudok Luděk, Toráč Martin. Diváků: 40.

Libiš: Chládek – Tůma, Pilař (60. Kletečka), Brdlík (70. Kročák), Bušínský, Kašpárek – Nejezchleba (70. Pacholík), Eisner, Havlíček – Havlík, Plaček.