|

Muži B: Libiš – Tišice 3:4

Libišské B mužstvo odehrálo v sobotu 20. května utkání mělnického okresního přeboru s Tišicemi. V zápase nastoupil náš tým ve speciálních trikách, jejichž nákupem přispěl tým na sbírku pro Tomáše na nákup potřebných zdravotnických pomůcek.

Béčko sice dvakrát v zápase vedlo, ale nakonec se ze zisku tří bodů radoval soupeř. Skóre zápasu nejprve otevřel Zdislav Ciolek v desáté minutě, kdy se prosadil po typické zasekávačce do středu hřiště a prudké střele k tyči. Za hosty ale ve 22. minutě srovnal Josef Kozák pohotovou střelou z rohu malého vápna.

Ciolek o chvíli později vrátil našemu mužstvu vedení, když si našel po rohovém kopu odražený míč a bombou nedal šanci brankáři.

Bohužel naše vedení trvalo pár desítek vteřin. Soupeř se po rozehrání dostal do pokutového území, Matějka fauloval Kozáka a po penaltě Vávry bylo opět srovnáno. Ještě před koncem prvního poločasu se k přímému kopu postavil Jarda Škoda a střelou kolem zdi poslal míč do sítě a Tišice vedly 3:2 (v zápise o utkání chybně uveden střelec gólu Miroslav Vávra).

Libišský tým se snažil o vyrovnání, kterého se nakonec dočkal v 64. minutě. Čepec nevzdal souboj s obráncem, vybojoval míč a zpětnou přihrávkou našel Eisnera, který míč poslal do sítě kolem ležícího brankáře.

Remíza by byla možná i spravedlivým výsledkem, ale hosté se nakonec sedm minut před koncem dočkali vítězného gólu, když po skrumáži v pokutovém území po rohovém kopu v pádu dopravil míč do sítě Štěpán Karlík.


Všechny čtyři góly jsme soupeři darovali vlastními chybami, nedůsledností a laxností. Naprosto zbytečná ztráta bodů poté, co jsme podali naprosto zbytečně ustrašený výkon plný nepřesností a zbrklosti. Ve chvíli, kdy jsme vyrovnali na 3:3, jsme měli soupeře fyzicky dorazit a vstřelit další gól. Místo toho jsme nepřesnostmi darovali soupeři šanci, jak to uhrát. Vyhrál jednoznačně zkušenější tým, který si to svým způsobem vlastně pohlídal. Pro mě byl náš výkon zklamáním z pohledu trenéra i hráče.

Ondřej Eisner, trenér

Okresní přebor Mělník – 23. kolo

TJ Sokol Libiš – TJ Sokol Tišice 3:4 (2:3)

Branky: 10. Ciolek Zdislav, 29. Ciolek Zdislav, 64. Eisner Ondřej – 22. Kozák Josef, 30. Vávra Miroslav (pen.), 39. Škoda Jaroslav, 83. Karlík Štěpán. ŽK: Matějka, Mošna, Havlík – Prejzek. ČK: Matějka. Rozhodčí: Pixa Josef – Kučera Vojtěch, Krátký Miroslav. Diváci: 150 (v zápise o utkání je uvedeno číslo 35, což je nesmysl i s ohledem na vybrané vstupné).

Libiš: Chládek – Matějka, Mošna, Eisner, Chorvát, Svoboda (72. Šandor) – Brdlík (46. Málek), Havlík (54. Plaček), Nejezchleba – Čepec (85. Kletečka), Ciolek.Reklama