|

Muži B: Libiš – Vehlovice 5:3 (3:2)

Branky: 7.min.z pk Mündl, 26.min., 62.min. a 82.min. Šobr, 43.min.Křtěn

Sestava: Kaul – Novák – Mündl, Pilař, Chorvát – Fajt, Pospíšil, Eisner, Žák – Šobr, Křtěn.

Střídali: 46.min. Ryšlavý J. za Chorváta, v 60.min. Buzek za Fajta, v 69.min. Míšek za Pospíšila a v 72.min. Bubeníček za Žáka. Než jsme nastoupili do utkání, tak jsem kluky upozornil, že to nebude nic lehkého s posledními Vehlovicemi. Jenže opak byl pravdou a začali jsme velmi špatně a hosté mohli jít do dvougólového vedení, ale proti byl náš brankář Kaul, který nás svými zákroky podržel. V 7.min. jsme založili konečně hezkou akci a centr do šestnáctky srazil hostující obránce rukou a z následného pokutového kopu se Mündl nemýlil. Myslel jsem, že se kluci uklidní a začnou hrát, ale hosté nás zlobili svým napadáním a my kupili hrozné chyby. Když dal Šobr ve 26.min. branku na 2:0, tak to vypadalo, že hostům dáme nálož, jenže o 8.minut později hosté snížili a začali opět kousat. Po pěkné standardce Šobra, který přihrál na šestnáctku Křtěnovi a ten zvýšil ve 43.min. na 3:1, mohlo se jít do kabin, ale hosté byli proti a ve 45.min. opět snížili na rozdíl jediné branky. Poločas hrozný, tak jsem vystřídal, do druhé půle naskočil Ryšlavý, mohl jsem vystřídat klidně 5 hráčů, protože to byla katastrofa. Doufal jsem, že se to zlepší, ale dnes jsme hráli opravdu velmi špatně. Na 4:2 v 62.min.zvýšil Šobr, asi po nejhezčí akci zápasu, do které se zapojilo hned 5 hráčů. Jenže dvoubrankový náskok opět trval jen chvíli a hosté za pět minut snížili, zase po naší hrubce. Poslední branku dal opět Šobr v 82.min. na 5:3, ale předcházela tomu druhá pěkná akce, kdy Bubeníček trefil ještě tyč. Pilař asi z metru neprostřelil brankáře, trefil ho do hlavy. Naštěstí hosté už žádnou branku nedali, tak jsme vybojovali utrápeně 3 body. Dnes koho můžu aspoň z části pochválit, tak brankáře Kaula, který nás na začátku podržel, jinak by se to utkání vyvíjelo úplně jinak a Šobra, který dal hattrick. Poslední dvě utkání tady nebudu, tak doufám, že kluci nezklamou a získají plný počet bodů, mužstvo povede Martin Pazdera, který je dlouhodobě zraněný.Trenér Urbanec