|

Muži B: Libiš – Vojkovice 2:1

V sobotu jsme odehráli utkání proti posledním Vojkovicím. My jsme byli o 2 body předposlední, takže to bylo pro nás velmi důležité utkání.

To minulý týden jsme nezvládli v Liběchově, i když jsme tam byli lepším mužstvem, ale prohráli jsme si to opět naší nezkušeností. Chybí mně klíčoví hráči kvůli zranění a jde to hodně na naší hře znát. Děláme nesmyslné chyby a hrozně vše zbrkle řešíme.

To, co si vždy řekneme v kabině, tak mně připadne, že víc jak půlka neposlouchá, nebo si myslí něco o prdeli. V sobotu jsme opět začali laxně a jako by nás nezajímalo, že hrajeme o poslední místo tabulky. Byli jsme všude pozdě a opět jsme dělali hrozné chyby. Naštěstí toho hosté využili jen jednou a to ve 14. minutě. Poločas byl tedy 0:1.

Než jsme šli do kabin, tak bych vystřídal minimálně 6 lidí. Museli jsme něco udělat, tak jsme vystřídali 2 posty a trochu jsme to přeskupili a ono to už trochu šlo. Hlavně jsme začali více hrát a bojovat.

V 70. minutě po faulu na Tvrdého v šestnáctce jsme kopali penaltu, kterou zkušeně proměnil Pilař. A o 6 minut později jsme dali vítěznou branku Makovským.

Určitě to nebyla zasloužená výhra, ale 3 body nás doufám nakopnou, abychom se už konečně probrali a začali hrát opět aspoň uprostřed tabulky.

Jestli nám to opět nepřekazí koronavir. Musíme zlepšit přístup k tréninkům, samozřejmě ne všichni, ale i tak když jdu na trénink, tak ho musím odmakat na 100%.

Doufám, že se sejdeme na mistráku doma ve středu o svátek 28. října v dohrávce proti Mšenu.

Děkuji klukům z dorostu a z áčka, že nás doplňují.

Trenér Urbanec

Okresní přebor Mělník

TJ Sokol Libiš B – TJ Vojkovice 2:1 (0:1)

Branky: 70. Pilař Radek (pen.), 75. Makovský David – 14. Temiak Lukáš. ŽK: Novák, Pilař, Hádek – Kobera, Brabec, Bečvář. Rozhodčí: Blahout Jiří, Driml Petr, Šestořád Jakub.

Sestava: Chládek – Novák – Dobrovolný, Zach (64. Ryšlavý J.), Hádek (46. Dvořák Ondřej) – Tvrdý (87. Kletečka), Pilař, Chorvát, Makovský – Mündl (46. Douša), Čepec (74. Buzek). Pospíšil nestřídal.