| |

Muži B: Libiš – Vraňany 9:1

Béčko v rámci desátého kola okresního přeboru hostilo na domácím hřišti Vraňany, které dorazily, jako na většinu ostatních zápasů, v nekompletním složení a naše mužstvo vyhrálo 9:1.

Pro zápas nebyl tentokrát k dispozici Peter Chorvát, který nedohrál pro zranění zápas s Kostelcem, do sestavy se tak vrátil hrající trenér Eisner. Hosté měli v úvodu zápasu po dvou nedorozumění k dispozici dva rohového kopy, ale nebylo to nic nebezpečného.

Skóre zápasu otevřel v deváté minutě Pavel Kubíček po asistenci Tobiáše Vondry, který o dalších sedm minut později navíc zvýšil na rozdíl dvou branek. Na konci první půl hodiny po nedůrazném bránění se za obranu dostal hostující Daniel Dyrynk a snížil na 1:2.

Libiš zahazovala jednu šanci za druhou, a tak se navýšit skóre podařilo až těsně před poločasem, který skončil 3:1 ve prospěch Libiše díky gólu Vojty Plačka, který dorazil vyraženou střelu Nejezchleby.

Reklama

Ještě před poločasem střídal David Bušínský z preventivních důvodů, a tak naše mužstvo dohrávalo zápas se dvěma záložníky na pozici stoperů.

V druhém poločase se podařilo dát dalších šest gólů, když hosté definitivně odpadli a na naši polovinu se dostávali jen sporadicky. Dalších minimálně šest sedm šancí pochytal, stejně jako v prvním poločase, brankář Jan Vaník.

Góly postupně přidali Pospíšil, Vondra, Nejezchleba, Havlík, Plaček a Kašpárek. Zápas tak nakonec skončil výhrou Libiše 9:1. Na góly se můžete podívat i na videu níže.

„Zápas byl od začátku ovlivněný nekompletním složením Vraňan, které přijely tentokrát v deseti. První poločas jsme se částečně přizpůsobili vlažnému tempu, neproměňováním šancí jsme rozchytali brankáře a neproměnili toho opravdu dost. Spoustu dalších akcí jsme zazdili netrpělivostí a nepřesnostmi. V druhém poločase soupeř po pár minutách rezignoval a přidali jsme šest gólů. Další šance pochytal hostující brankář, který zaslouží obdiv. Kdyby se vyhlašoval nejlepší hráč zápasu, tak bych mu tu cenu dal i přes počet inkasovaných gólů. Přeji Vraňanům, aby se jim uzdravili chybějící hráči a mužstvo se dalo dohromady. Příští týden na Vysoké to pro nás bude odlišná zkouška.“

Ondřej Eisner, trenér

SportFotbal Okresní přebor – 10. kolo:

TJ Sokol Libiš – AFK Vraňany 9:1 (3:1)

Branky: 16. a 56. Vondra, 43. a 67. Plaček, 9. Kubíček, 53. Pospíšil, 64. Nejezchleba, 66. Havlík, 69. Kašpárek – 30. Dyrynk. ŽK: Šandor. Rozhodčí: Blahout – Driml, Chládek (lajk). Diváků: 60.

Libiš: Kundrát – Svoboda, Eisner, Bušínský (39. Pospíšil), Kubíček – Brdlík – Tůma (46. Kašpárek), Havlík, Nejezchleba, Vondra (63. Kletečka), Plaček (68. Šandor).

Reklama