|

Muži B: Libiš – Všestudy 1:3 (0:1)

Branka: 79. min. Matucha
Sestava: Kaul – Novák (75.min.Kletečka) – Pilař, Malák (46.min.Mündl), Chorvát – Bubeníček (57.min.Brynda), Pazdera, Eisner, Matucha – Šobr (46.min.Pospíšil), Borkovec (67.min.Hrubý)
Dnes jsme přivítali na svém hřišti jedno z nejlepších mužstev v okrese, Všestudy. Na těžkém terénu jsme byli v prvním poločase o trochu lepším mužstvem, ale opět jsme zahodili spoustu stoprocentních šancí a tak přišel 7.min. před koncem poločasu trest, kluky jsem na začátku upozornil, že musíme velmi důsledně přistupovat k hostujícím útočníkům, ale stejně se nám Podivínského nepovedlo uhlídat a bylo 0:1. Do druhé půle jsme museli prostřídat, kluci z dopoledního utkání toho měli plné zuby, ale i tak byla hra vyrovnaná. Opět se potvrdilo nedáš dostaneš, měli jsme dvě obrovské šance, ale opět jsme je zahodili a přišel pochopitelně trest od hostujícího Koudelky v 61.min. Kluci se snažili s výsledkem něco udělat, ale když přestřelíte branku i ze 2 metrů, tak už je to špatný. 3 hřebíček nám opět zasadil výborně hrající Podivínský v 76.min. Pak už jsme se jen zmohli na snížení výborně hrajícím Matuchou v 79.min., který je náš nejlepší střelec. Příští týden zajíždíme na dohrávku do Velkého Borku, kde budeme hrát o 6. místo v soutěži. Doufám, že nám bude přát počasí. Trenér Urbanec