|

Muži B: Libiš – Všestudy 2:5 (2:1)

V sobotu jsme nastoupili proti Všestudům, sestavu jsem dával horko těžko dohromady. Máme hodně zraněných, tak nám opět vypomohli dva dorostenci Makovský a Buzek Tomáš, a na druhý poločas dorazili dva kluci z áčka Šobr a Dobrovolný. Chci jim poděkovat, že nás doplnili.

Začátek utkání nám vyšel a hned ve 3. minutě jsme vedli 1:0, hosté vyrovnali ve 23. minutě, spíš jsme jim tu branku darovali. Ještě do přestávky ve 28. minutě jsme dali opět branku Matuchou a poločas jsme vyhráli 2:1.

Začátek druhé půle nám nevyšel a hned ve 49. miutě jsme udělali chybu a hosté vyrovnali. V 52. a v 56. minutě jsme prostřídali, ale hosté v 59. minutě dali vedoucí branku, která byla nádherná.

Potom jsme to trochu otevřeli, měli jsme nějaké šance, ale neproměnili jsme je, hosté nás ještě ze dvou brejků potrestali a vyhráli asi zaslouženě. Nebyl žádný problém s rozhodčími, pískali velmi dobře. Utkání bylo celé velmi solidní a nedostali jsme žádnou kartu a hosté jen dvě.

Teď nás čeká opět těžké utkání ve Velkém Borku, tak se hlavně musíme uzdravit. Trenér Urbanec