|

Muži B: Libiš – Vysoká 9:0 (6:0)

Branky: 1.,18.,26. – Šobr, 28.,75. – Žák, 30.Prieložný, 34.Borkovec, 76.Gabriel z pk a 89. min. Pilař

Sestava: Gabriel – Novák – Ryšlavý J., Pilař, Chorvát- Žák,Pospíšil,Prieložný, Brynda – Borkovec,Šobr

Střídali: v 18.min.Fajt za Pospíšila (zranění), v 60. min. Míšek za Bryndu, v 65. min. Mündl za Šobra, v 75. min. Buzek za Borkovce, Škrna a Wallesch nestřídali

Dnes na těžkém terénu jsme hned od začátku hosty z Vysoké zatlačili na jejich půli a hned po rozehrání jsme se dostali do vápna, kde byl faulován Žák, ale Šobr přestřelil z pokutového kopu. Z následujícího útoku ale po přihrávce Borkovce – Šobr proměnil v 1.minutě a vedli jsme 1:0. Na druhou branku jsme čekali až do 18.min., kdy opět Borkovec přihrával Šobrovi 2:0. Třetí branku opět zařídil výborně hrající Borkovec, který opět udělal vítr v šestnáctce a odražený míč od obránce uklidil dobře postavený Šobr na 3:0. Ve 28. min. uskutečnil samostatný průnik Žák, který prošel až do vápna a uklidil míč pod břevno a bylo to 4:0. Na 5:0 zvýšil Prieložný, který dopoledne nedostal šanci za „A“mužstvo, po rohu Borkovce hlavičkoval Pilař a od obránce se míč odrazil k Honzovi a ten skóroval. Šestou branku přidal konečně Borkovec, který dostal nádhernou přihrávku od Šobra a po průniku míč uklidil k tyči hostujícího brankáře. Poločas skončil 6:0, ale chtěli jsme ve druhé půli přidat ještě nějaké branky a to se nám povedlo. Na 7:0 zvyšoval Žák, který dostal přihrávku opět od výborně hrajícího Borkovce. Na 8:0 zvyšoval náš brankář Gabriel z pokutového kopu a poslední branku přidal po rohu Žáka hlavou Pilař 9:0. Dnes na těžkém terénu musím kluky pochválit, hráli jsme jeden z nejlepších zápasů na domácí půdě a skóre mohlo být vyšší nebýt zahazování šancí. Hosté vystřelili asi jednou na bránu, ale zase jsem rád, že to odehráli důstojně až do konce. Na tom terénu tam nebyl vidět žádný záludný nebo zákeřný faul a toho si cením. Rozhodčím jsme to dnes usnadnili, ale i tak musím vyzdvihnout mladého hlavního rozhodčího Braunšveiga, který pískal velmi dobře. Příští týden zajíždíme do Vehlovic, kde se nám s tímto soupeřem nedaří a to ještě aspoň pro mě překvapivé vítězství Vehlovic v Obříství. Nejlepším hráčem našeho mužstva byli všichni kluci včetně střídajících,ale dnes vyčníval opět dobře hrající Borkovec, který přihrál na pět branek a jednu dal, další Šobr 3 branky a na jednu přihrál a dnešní kapitán Žák dal 2 branky a na jednu přihrál. Trenér Urbanec