| |

Muži B: Los poháru OFS Mělník

Libišské B mužstvo se opět po roce před startem jarních mistrovských utkání v rámci mělnického okresního přeboru zúčastní v rámci přípravy okresního poháru. V základní skupině se utká s dalšími „béčky“ – TJ Kly „B“, FK Kralupy 1901 „B“ a FK Pšovka Mělník „B“.

Do aktuálního ročníku Poháru OFS se přihlásilo 16 mužstev. Týmy napříč všemi okresními soutěžemi byly rozděleny do čtyř skupin po čtyřech.

Naše béčko bylo nalosováno do skupiny „D“ společně s TJ Kly „B“, FK Kralupy 1901 „B“ a FK Pšovka Mělník „B“.

Reklama

Z „našeho“ okresního přeboru se v poháru představí také Řepín, Vysoká (oba ve skupině A), Byšice (skupina B) a Dolní Beřkovice s Tišicemi (oba ve skupině C).

V minulém ročníku se náš tým ve skupině utkal s Čechií Kralupy (pozdější finalista), Liběchovem a Pšovkou Mělník. Ve všech třech zápasech jsme vyhráli a postoupili z prvního místa do semifinále. V něm jsme ale prohráli s pozdějším vítězem z Vysoké.

Zápasy ve skupině se hrají během prvních tří březnových víkendů. Přesné termíny, časy a místa zápasů budou zveřejněny později. Semifinále, do kterého postoupí vítězové skupin, je na programu o sváteční středu 1. května. Finále o dva týdny později.

Los základních skupin Poháru OFS Mělník 2024
Skupina ASkupina BSkupina CSkupina D
PTZ NelahozevesSokol StřezivojiceSK ÚžiceTJ Kly „B“
FK Mělník 1909 „B“SK LiběchovVltavan ChvatěrubyFK Kralupy 1901 „B“
TJ ŘepínTJ ByšiceTJ Sokol Dolní BeřkoviceTJ Sokol Libiš „B“
FK VysokáFK Čechie KralupyTJ Sokol TišiceFK Pšovka Mělník „B“
Reklama