Muži B: Mšeno – Libiš 2:3 (1:2)

Branky: 2.min. Fajt, 15.min. Brynda a 55.min. Malák

Sestava: Lomský – Novák – Mündl, Pilař, Chorvát – Ryšlavý J., Novotný, Eisner, Fajt – Brynda, Ghanmi

Střídali: 46.min. Malák za Chorváta, 61.min. Míšek za Bryndu, 68.min. Prieložný za Novotného, 76.min. Bubeníček za Fajta a v 85.min. Buzek za Pilaře.

Dnes jsme začali velmi dobře, stejně jako na Pšovce a už ve 2 . minutě rozvlnil síť Fajt po hezké akci Novotný – Ryšlavý – Fajt jsme vedli 0:1. Druhou branku přidal v 15.min. Brynda, který nádherně přehodil domácího brankáře a asistenci si připsal náš brankář Lomský, který výkopem našel právě jmenovaného střelce. Opět to vypadalo velmi dobře, ale domácí nás zaskočili ve 22.min. a po naší nedůslednosti jsme nechali domácího Guttenberga ml. snížit na 1:2 . nes to byl spíš bojovný fotbal, ale některé akce nebyly špatné. První poločas jsme měli mírnou převahu. Druhý poločas byl celkem vyrovnaný. Dnešní vítěznou branku vstřelil Malák, ale to jsme ještě nevěděli – vedli jsme tedy 1:3. Pak jsme měli ještě tutovku, kterou nepotrestal Fajt. Domácí se dočkali snížení v 87.min., ale to už bylo na další srovnání pozdě. Dnes jsme určitě vyhráli zaslouženě. Jediný, co nejen mě, ale i domácího trenéra mrzelo, že přijel jeden rozhodčí, pan Kudrna. Utkání, které hraje 3. mužstvo se 4. mužstvem by mělo mít 3 rozhodčí. Naštěstí to pan Kudrna zvládl velmi dobře a domácí, kdyby byli více ukáznění, tak mohli myslet i na lepší výsledek. Musím poděkovat klukům z „A“ týmu, že mají sami chuť si jít zahrát a jsem velmi rád, že nemusím nikoho přemlouvat, spíš je musím odmítat. Děkuji i klukům z dorostu. Dnes musím pochválit Fajta, který byl naším jedním z těch nejlepších na hřišti. Jinak dnes kluci makali na těžkém terénu celých 90.min. Teď jedeme opět ven a čeká nás velmi těžké utkání ve Vojkovicích, kde je budeme trápit celých 90. minut. Trenér Urbanec