|

Muži B: Mšeno – Libiš 6:2

Ani v dalším utkání jsme nedokázali získat potřebné body. Začali jsme dobře a prvních dvacet minut patřilo nám. Dali jsme i regulérní branku, která však nebyla uznána pro údajné postavení mimo hru. Domácím poté narostla křídla a několikrát musel podržet Honza Škrna. Ve 28. minutě však na dorážku Dohnalíka nestačil. Když už jsme se pomalu chystali do šaten nastřelené rameno Chorvata znamenalo pokutový kop a vedení domácích 2:0.

Chtěli jsme být nebezpečnější dopředu a tak nevýrazného Brdlíka vystřídal s chutí hrající Kubíček. Tak jako první poločas jsme zatlačili domácí do defenzivy a výsledkem byla branka Kubíčka. Bohužel radost trvala pouhé čtyři minuty. Po chybě ve středu hřiště neuhlídal Svoboda domácího Zajíce a ten dal třetí branku.

Poté již na hřišti bylo je jedno mužstvo. Pokud chceme v dalším utkání uspět musíme zapracovat na obranné práci celého týmu.

Okresní přebor Mělník – 6. kolo:

SK Mšeno – TJ Sokol Libiš 6:2 (2:0)

Branky: 28. Dohnalík Michal, 43. Veselý Martin (pen.), 61. Zajíc Marek, 72. Zajíc Marek, 78. Veselý Martin, 86. Ščasný Adam – 57. Kubíček Pavel, 90. Čepec Jan (pen.). ŽK: Zabilanský. Rozhodčí: Driml Petr – Blahout Jiří, Toráč Martin. Diváci: 40.

Libiš: Škrna J. – Matějka (78. Kletečka), Bušínský, Chorvát, Čičatka, Brdlík (46. Kubíček), Mündl F. (73. Plaček), Nejezchleba, Čepec, Ciolek, Svoboda (73. Havlík).