Muži B: Obříství – Libiš 3:4 (1:2)

Branky: 3.min. Míšek, 23.min. Žåk, 53.min. Ryšlavý J., 68.min. Ryšlavý M.

Sestava: Chládek – Novák – Sus, Buzek, Chorvát – Ryšlavý J., Havlík, Eisner, Žák – Mündl, Míšek.

Střídali: Obrajtr, Ryšlavý M. a Wallesch.

Dnes jsme nastoupili poprvé na přírodní trávě ve Vehlovicich v poháru proti Obříství a hráli jsme velmi dobře a už ve 3. minutě jsme se ujali vedení. Hráli jsme velmi dobře od zadu a dobrou kombinací jsme se dostávali do protiútoků. Další branku jsme přidali ve 23.min. Žåkem po hezké akci. Před koncem jsme trochu vypadli z rytmu a domácí snížili na 1:2. Druhá půle začala pro nás velmi dobře, hráli jsme výborně a hned na začátku druhé půle jsme zvýšili na 3:1 Kubou Ryšlavým a o 15 minut později jsme vedli už 4:1 opět Ryšlavým ale Markem. Domácí potom dokázali snížit na 4:3, jednou se kluci nedomluvili při odkopu a potom rozhodčí Zuskin pisknul penaltu velmi přísnou. Řekl bych, že to bylo velmi kvalitní utkání z obou stran bez zbytečných zákroků, první utkání na trávě odehráli kluci velmi dobře. Děkuji mladíkům z dorostu, že dorazili a předvedli slušný výkon. Trenér Urbanec