| |

Muži B: Prohra s Pšovkou na závěr skupiny Poháru OFS

Libišské B mužstvo v závěrečném utkání základní skupiny D Poháru OFS Mělník prohrálo s béčkem Pšovky 1:3, když inkasovalo tři branky v závěru zápasu.

K utkání do Vehlovic vyrazilo naše mužstvo pouze s jedním hráčem na střídání s ohledem k tomu, že ve stejný den hrál jak dorost, tak i libišské A mužstvo, se kterým na zápas do Sokolče cestovali i Vojtěch Plaček a Filip Nejezchleba.

Reklama

Soupeř měl zpočátku zápasu více ze hry a po celý zápas prakticky využíval především svou levou stranu, kde byli nejaktivnějšími a nejnebezpečnějšími hráči Matěj Harant a Matyáš Barac. Skóre zápasu jsme ale paradoxně tak trochu proti vývoji hry otevřeli my, když soupeř rozehrál nepřesně nepřímý kop za vápnem a Martin Šandor následně proměnil sólo přes více než polovinu hřiště. Od té chvíle jsme byli více dominantnější, ale vydrželo nám to zhruba do šedesáté minuty.

Na začátku druhého poločasu jsme měli několik náznaků šancí, ale žádnou jsme neproměnili. Pšovka nakonec dokázala díky třem gólům v rozmezí od 76. do 84. minuty skóre otočit a zvítězit 3:1.

„Málo pohybu, odhodlání a hlavně málo chuti zahrát si fotbal. Od úvodní do poslední minuty bylo oproti předchozím dvěma zápasům v naší hře málo touhy vyhrát a v kombinaci s chybami jsme nakonec prohráli po třech rychlých gólech v závěru. Pšovka si výhru zasloužila už jen právě za to odhodlání zápas otočit. Když nepočítám sebe a Radka Pilaře, tak to byl souboj dvou mladých týmů, který rozhodla momentální chuť vyhrát. Díky Vehlovicím za poskytnuté hřiště na oba pohárové „domácí“ zápasy.“

Ondřej Eisner, trenér

Pohár OFS Mělník – 3. kolo

TJ Sokol Libiš „B“ – FK Pšovka Mělník „B“ 1:3 (1:0)

Branky: 39. Šandor – 76. Zíta, 81. Novotný, 84. Vavrek. Rozhodčí: Hartig. Diváků: 30.

Libiš: Škrna J. (46. Chládek) – Kašpárek, Eisner, Pilař, Kubíček – Brdlík – Tůma, Havlíček, Munzar, Kletečka (Šandor) – Havlík.

#KLUBZVRPSKÓREB
1.Tělovýchovná jednota Sokol Libiš B32018:66
2.FK Kralupy 1901 B32013:36
3.FK PŠOVKA MĚLNÍK B31117:64
4.Tělovýchovná jednota Kly B30126:91
Reklama