Muži B: Prohra v Horních Beřkovicích

Libišské B mužstvo v sobotu 7. října prohrálo v rámci osmého kola okresního přeboru na hřišti Horních Beřkovic 2:6. Oba libišské góly dal Patrik Brdlík.

Domácí se ujali vedení 1:0 po dvaceti minutách hry, kdy našemu brankáři propadla střela z pětadvaceti metrů rukavicemi za záda. První poločas skončil nakonec vedením 1:0 domácího mužstva.

Po změně stran přidali domácí další tři branky, teprve poté se po centru Svobody z pravé strany hlavou prosadil Patrik Brdlík. Domácí následně vstřelili další dvě branky a vedli již o pět gólů, hattrick vstřelil domácí kapitán Lukáš Polák. V samém závěru ještě z přímého kopu s přispěním domácího hráče dal druhý libišský gól opět Brdlík.

„Zcela zasloužená výhra domácího týmu. My jsme byli všude pozdě, špatně jsme nabírali hráče a nechávali domácím hlavně ve středu hřiště tolik prostoru, že by ho dokázali ke zpracování míče využít i důchodci. Netuším, z čeho byla polovina mužstva tak vyklepaná a podělaná, ale dětským fotbalem jsme neměli šanci uspět. Domácím jsme cestu za třemi body znepříjemnili naprosto minimálně. Sice hrajeme skoro každý zápas v jiné sestavě, ale to nemůže být výmluva pro neplnění základních věcí na hřišti, jako je třeba bránění nebo odhlavičkování míče.“

Ondřej Eisner, trenér

SportFotbal Okresní přebor – 8. kolo

TJ Slovan Horní Beřkovice – TJ Sokol Libiš „B“ 6:2 (1:0)

Branky: 59., 85. a 88. Polák Lukáš, 22. a 67. Novák Tomáš, 60. Polák Marek – 82. a 90. Brdlík. ŽK: Brůža – Pilař. Rozhodčí: Demeter – Chládek, Toráč. Diváci: 80.

Libiš: Škrna J. – Svoboda, Chorvát, Bušínský (79. Pilař), Eisner, Kubíček – Brdlík, Nejezchleba, Havlík – Kašpárek (67. Šandor), Tůma (67. Kletečka).