|

Muži B: Prohra v Horních Beřkovicích

Libišské B mužstvo odehrálo v sobotu 10. června předposlední utkání soutěžního ročníku 2022/23. Na hřišti v Horních Beřkovicích prohrálo vysoko 1:7 poté, co celý zápas odehrálo pouze v deseti lidech.

Domácí se ujali rychlého dvoubrankového vedení po gólech v šesté a deváté minutě. Následně se hra trochu uklidnila, i v početní nevýhodě dokázalo libišské mužstvo párkrát domácí potrápit, dokonce měl náš tým v první půl hodině více rohových kopů, ale gól se vstřelit nepodařilo. Naopak domácí přidali třetí a čtvrtý gól po půl hodině během pár minut.

V druhém poločase přidali domácí ještě další tři branky. Čestný úspěch libišského mužstva vstřelil Ondra Havlík dvacet minut před koncem, kdy dorazil do branky míč odražený po přímém kopu. Utkání, z pohledu našeho mužstva ovlivněné početní nevýhodou, tak skončil jasným vítězstvím domácích.


„Na zápas do Beřkovic jsme vyrazili v deseti lidech, protože ostatní hráči našeho týmu měli na sobotu jinou zábavu a jiné priority. Doplnit mužstvo dorostenci nebo hráči z A týmu nebylo tentokrát možné. Dorostenci hráli svůj zápas v neděli a také měli málo hráčů. Áčko po zápase v Lounech mělo rozlučku… Bylo jasné, že budeme v podstatě jen bránit, navíc proti Horním Beřkovicím, které patří znovu mezi nejlepší týmy jara. Směrem dopředu hrají velmi dobře, takže jsme si zaběhali až dost. Dostali jsme sice sedm gólů, ale utkání jsme odehráli se ctí, snažili jsme se hrát normálně fotbal i přes početní nevýhodu a ne jen odkopávat a betonovat. V plném počtu a s hráči na svých tradičnějších postech by bylo utkání určitě vyrovnanější. Soupeři gratuluji k výhře, díky všem za férový zápas, přejeme brzké uzdravení domácímu brankáři a příště nás snad bude zase aspoň akorát…“

Ondřej Eisner, trenér

Okresní přebor Mělník – 26. kolo

TJ Slovan Horní Beřkovice – TJ Sokol Libiš „B“ 7:1 (4:0)

Branky: 6. Bryslivec Lukáš, 9. Kopecký Oldřich, 31. Polák Lukáš, 35. Bryslivec Lukáš, 56. Bryslivec Lukáš, 68. Slavíček Matěj, 88. Polák Lukáš – 71. Havlík Ondřej. Rozhodčí: Blahout Jiří – Hamáček Stanislav, Driml Petr. Diváci: 65.

Libiš: Kundrát – Svoboda, Chorvát, Buzek, Eisner – Kletečka, Brdlík, Nejezchleba, Havlík – Čepec.