|

MUŽI B: Radonice – Libiš 2:2

V neděli jsme hráli na kvalitní UMT v Satalicích s tradičním soupeřem – Radonicemi.

Začátek nám opět nevyšel a po hrubce uprostřed zálohy jsme prohrávali zhruba od třetí minuty 0:1. Řekl bych, že jsme se z toho tak 10 minut oklepávali.

Radonice měly převahu, byly všude dřív a vytvořily si šance. Postupně jsme hru srovnali a měli jsme pár náznaků. Když už to vypadalo, že jsme se dostali do tempa, tak jsme opět udělali hrubku a prohrávali jsme 0:2 ve 35. min.

Do poločasu jsme ještě stačili snížit, když se prosadil dobře hrající Tvrdý.

Do druhého poločasu jsem poslal opět trochu jinou sestavu, aby si zahráli všichni. A ve druhém poločase jsme byli aktivnější a dočkali jsme se vyrovnání, když se trefil Eisner.

Tentokrát jsme měli nejblíže k první výhře proti Radonicím, ale opět se nám to nepovedlo, zápas skončil 2:2. Ale měli jsme ve druhém poločase spoustu šancí, které jsme neproměnili.

Kluky musím pochválit, že makali celých 90 minut, řekl bych, že diváci viděli dobrý fotbal.

Trenér Urbanec

Slavia Radonice – Libiš B 2:2 (2:1)

Branky Libiše: 40. Tvrdý, 75. Eisner.

Sestava – 1.poločas: Chládek – Chorvát, Novák, Mündl Filip – Buzek – Ghanmi, Škoda, Dvořák, Tvrdý – Pazdera, Douša.

Sestava – 2.poločas: Chládek – Chorvát, Mündl Matěj (65. Pospíšil), Mündl Filip – Pilař – Ghanmi, Eisner, Dvořák (63. Buzek), Najmon – Pazdera (65. Douša), Tvrdý.

Druhý brankář Škrna nestřídal. Celkem bylo 18 hráčů včetně 2 brankářů.

🅱️ tým remizoval v neděli v Satalicích v přípravě proti Slavia Radonice Official 2:2. Soupeř vedl již 2:0, ale béčko díky gólům Leoš Tvrdý a Ondřej Eisner srovnalo na 2:2.