|

Muži B: Řepín – Libiš „B“ 1:7 (0:4) – přátelské přípravné utkání

Branky: 3x Matucha, Buzek, Havlík, Pazdera, Eisner

Sestava: Kaul, Novák, Hochmann, Pazdera, Bubeníček, Havlík, Buzek, Eisner, Žák, Brynda, Kletečka, Matucha, Škrna, Urbanec -hokejové střídání.

Ve středu jsme odehráli první přípravné utkání a kluci si s chutí zastříleli. Prvních 20.min. domácí dobře bránili, ale po jejich chybě jsme šli do vedení. Za chvíli jsme přidali další branky a ve velkém vedru jsme byli jasně lepší. Poločas skončil 4:0. Druhý poločas jsme utkání dohrávali, aby se nikdo nezranil a v poklidném tempu jsme přidali další branky a domácím se v závěru alespoň podařilo dát 1 branku. Rozdíl mohl být ještě vyšší, ale některé šance už jsme lehkovážně zahodili. Sestava nebyla sice kompletní, ale účel to splnilo. V neděli nás prověří Radonice, to už je těžší soupeř, ale opět nebudeme kompletní. Mladíci se ukázali v dobrém světle, tak doufám že jim to vydrží. Trenér Urbanec