|

Muži B: souhrn letní přípravy

Letní přípravu na novou sezónu jsme začali 25. 7. a hned v sobotu jsme odehráli první přátelské utkání po koronaviru na umělé trávě v Bohnicích proti domácím.

Bylo znát, že jsme dlouho nehráli, ale zápas splnil účel přípravy. Prohráli jsme 1:2, i když jsme dlouho vedli, když se po rohu prosadil v 17. minutě Buzek. Ale konec jsme nezvládli a domácí zápas otočili.

Druhé utkání jsme odehráli doma proti Radonicím a hosté nás předčili na všech postech, byli jsme všude druzí a zaslouženě jsme prohráli 0:3.

Třetí utkání jsme odehráli v Lobkovicich proti domácím a vyhráli jsme jednoznačně 6:1. Branky dali Demeter, 2× Eisner, Pazdera, Mündl Filip a Douša. I když domácí sestava vypadala na první pohled velmi dobře, tak na hřišti jsme byli od začátku až do konce jasně lepší.

Poslední utkání jsme odehráli na Řepíně a vyhráli jsme 3:2 po poločase 2:2. Branky dali Pazdera, Eisner a Tvrdý.

Na těžkém terénu to nebylo tak jednoznačné utkání, domácí v prvním poločase hodně zlobili, ale ve druhém poločase jsme je zlomili a vyhráli.

Prostřídal jsem okolo 25 hráčů včetně 3 brankářů a z dorostu se zapojilo celkem 9 hráčů – Škrna Jan, Mündl Matěj, Plaček Vojtěch, Srch Jaroslav, Nejezchleba Filip, Kubíček Pavel, Čepec Jan, Rezner Dominik a Mošna Jakub.

Příprava splnila účel, mladí se určitě neztratili, řekl bych, že to bude přínos do dalších let. Musím poděkovat trenérovi dorostu Panochovi za dobrou spolupráci, teď už očekáváme mistrovské utkání na domácí půdě v derby proti Obříství.