Muži B: Vehlovice – Libiš 0:2 (0:0)

Branky: 74. min. Brynda, 89. min. Žák

Sestava: Škrna – Novák – Ryšlavý Jakub, Pilař, Chorvát – Pospíšil, Žák, Eisner, Fajt, Brynda, Míšek

Střídali: 39. min. Mündl za Pospíšila, 63. min. Buzek za Fajta, v 71. min. Obrajtr za Mündla a Bláha v 86. min. za Bryndu

Dnes jsme od začátku chtěli co nejdříve rozhodnout o výsledku, ale to se nám nedařilo. Domácí velmi dobře bránili a vyráželi do brejků. Terén byl velmi slušný, ale vše se odehrávalo od vápna k vápnu. Byli jsme lepší, ale nedařilo se nám dostat na dostřel. Poločas skončil 0:0. O poločasu jsem chtěl, aby jsme domácí zmáčkli a rozhodli utkání, ale to se nám nedařilo. Po krásné akci ve středu hřiště, kdy míč narazil Eisner Bryndovi, a po jeho pěkné střele v 74. min. míč zaplul do sítě, jsme vedli 1:0. Domácí chtěli samozřejmě vyrovnat, ale k ničemu jsme je nepustili. Ke konci zápasu jsme přidali ještě jednu branku Žákem, který centroval a domácí brankář si to srazil do branky. Myslím si, že domácí nemají špatný mužstvo, ale budou to mít hodně těžký se záchranou, byli důstojným soupeřem. Vyhráli jsme ale zaslouženě, byli jsme fotbalovějším týmem. Kluky musím pochválit, protože se nám venku v letošní sezoně vůbec nedaří, že jsme ty body urvali. Dnes můžu opět vybrat více hráčů, ale napíšu jako nejlepšího hráče Ryšlavého Jakuba a Bryndu Marcela, který dal velmi důležitou branku. Teď nás čekají doma Veltrusy a když zvítězíme, tak to bude náš nejúspěšnější podzim okresu. Samozřejmě chci poděkovat klukům z dorostu, kteří nás doplnili. Trenér Urbanec