|

Muži B: Velký Borek – Libiš 2:4 (1:2)

Branky: 28.min. Chorvát, 42.min. Malák, 79.min. Matucha, 89.min. Šobr

Sestava: Škrna – Pešek – Bubeníček, Pilař, Chorvát – Pospíšil, Eisner, Malák, Brynda (46.min. Mündl), Matucha, Šobr. Ryšlavý Marek, Sus a Rác nestřídali.

Dnes jsme přijeli do Velkého Borku dohrávat odložené utkání a využili jsme doplnění 3 hráči “ A “ týmu a 2 dorostenci. Začátek se nám moc nepovedl a při první šanci domácích jsme propadli a v 8.min.jsme prohrávali 1:0, ale to bylo od domácích na dlouhou dobu vše. Do domácích jsme se postupně zakousli a vytvořili jsme si převahu a šance, ale opět jsme je zahazovali. Až ve 28.min. jsme vyrovnali po nádherné souhře Chorvát si narazil se Šobrem a první jmenovaný nádhernou střelou vyrovnal na 1:1. Do poločasu jsme domácí k ničemu nepustili a ve 42.min. po rohu Šobra zvýšil na 2:1 výborně hrající Malák. A v poločase jsme vedli, ale mohlo to být vyšším rozdílem, v kabině jsme si něco řekli a od začátku druhého poločasu jsme domácí k ničemu nepustili a vytvořili jsme si tlak a šance, ale branku jsme vstřelili až v 79.min. po centru z pravé strany centroval Pospíšil a nádherně našel Matuchu a ten hlavou zvýšil na 3:1. Další branku vstřelil po souhře Matucha – Šobr na 4:1, kdy šel Šobr sám v 89.min. na brankáře domácích a nemýlil se. Domácím se v nastaveném čase ještě podařilo snížit na konečných 4:2. Dnes jsme odehráli výborné utkání a ve všech směrech jsme domácí přehráli a zaslouženě získali 3 body. Děkuji klukům z“ A “ týmu a dorostencům, kteří nás doplnili. Děkuji divákům, kteří přijeli v hojném počtu a svému kustodovi Janu Trédlovi, který je nezbytnou součástí týmu. Trenér “ B “ týmu Urbanec