|

Muži B: Veltrusy – Libiš 3:6 (2:2)

Zápas ve Veltrusech byl typický pro závěr sezony, kdy oba soupeři mají své jisté, zatímco my nemůžeme skončit jinak než třetí, tak Veltrusy sestupují. A v tomto duchu se nesla i hra. Poctivě bránit se nikomu moc nechtělo a tomu odpovídal i průběh a konečné skóre zápasu. Brzy jsme vedli 2:0 po gólech Šobra a Pilaře. Pak jsme trochu polevili a domácí toho využili. Nejprve snížili z penalty a chvíli na to po další naší nedůslednosti srovnali. Druhý poločas jsme začali stejně ofenzivně a šli opět do vedení po gólu Míška, ale Veltrusy znovu dokázali srovnat. Nakonec jsme to zlomili a po další brance Šobra, Žáka a neskutečné trefě rezervního brankáře Škrny, kterého jsem poslal do hry na posledních 7 minut, skončil zápas vítězstvím našeho mužstva 6:3! Nyní nás čeká už jen poslední kolo v sobotu 17.6. od 17:00 na domácí půdě, po kterém oslavíme krásné bronzové umístění! 🙂 Trenér Martin Pazdera