| |

Muži B: Vítězství 3:0 v Tišicích

Libišské B mužstvo přidalo druhou výhru v sezóně, když zvítězilo na hřišti Tišic 3:0 po gólech Nejezchleby, Havlíka a Kašpárka.

Do zápasu šel náš tým pouze s jednou změnou v sestavě oproti předchozímu týdnu, když zraněného Radka Havlíčka nahradil Filip Nejezchleba. Hned po pár minutách zápasu domácí dostali výhodu penalty, když rozhodčí vykouzlil pokutový kop aniž by přes hráče stojící před ním samotný zákrok viděl. Ale domácího útočníka brankář David Chládek vychytal, když střelu vyrazil.

Domácí se dostávali do nebezpečných situací pouze díky centrům ze standardních situací, ale kromě dvou nebezpečných zakončení se do ničeho nedostali.

Naše mužstvo si vytvářelo postupem času větší a větší šance i tlak. Nakonec otevřel skóre „až“ ve 39. minutě Filip Nejezchleba střelou zpoza vápna. Byl to jeho asi čtvrtý podobný střelecký pokus v zápase a paradoxně dal gól až touto střelou „béčkem“. Ještě před tím stihl krásnou střelou z přímého kopu trefit tyčku.

Reklama

Po změně stran nejprve domácí měli mírný tlak díky nepřesnostem ve hře našeho mužstva a měli pár standardních situací, ale v 55. minutě dostal Jaroslav Škoda druhou žlutou kartu v zápase a musel opustit hřiště. Krátce poté se po hezké akci dostal sám před brankáře Ondra Havlík, který zvýšil na 2:0 a dal si gólový dárek k sobotním narozeninám. Zápas se poté více méně jen dohrával a hru jsme měli pod kontrolou.

Naše mužstvo mohlo přidat další čtyři pět gólů, ale nakonec se to povedlo pouze jednou, když v 84. minutě nejprve Vojta Plaček netrefil míč sám před brankářem, ale střídající Jáchym Kašpárek pohotově doklepl míč do sítě. Byl to jeho první soutěžní gól po letním přechodu z dorostu mezi muže.

V tabulce se béčko dostalo na desáté místo o bod právě před Tišice. V příštím kole hostí náš tým doma Zálezlice a bude chtít v této sezóně konečně vyhrát domácí zápas.

„Se vší úctou k Tišicím, v dosavadním průběhu sezóny to byl nejslabší soupeř. Bylo jen na nás, zda se totálně přizpůsobíme, nebo ukážeme lepší fyzickou připravenost i fotbalovost. Když rozhodčí vymyslel hned na začátku penaltu ve prospěch domácích a i v dalších minutách odpískal úplně každý kontakt s domácími hráči, tak jsem si v duchu říkal, že to bude dlouhý zápas, ale nakonec jsme to zvládli za tři body. Zápas po vyloučení Jardy Škody a našem druhém gólu v podstatě skončil a pokud měl do té doby aspoň nějaké tempo, tak v závěru to v porovnání s předchozími zápasy byl chvílemi skoro až „walking football“. Gólů mohlo být i víc, ale minimálně dalších pět šancí jsme nedali. Hlavní jsou v tomto případě tři body a žádná zranění. Pokud bychom Tišice neporazili, s ohledem na sestavy obou týmů, tak by to bylo hodně smutné a k zamyšlení.“

Ondřej Eisner, trenér

SportFotbal Okresní přebor – 6. kolo

TJ Sokol Tišice – TJ Sokol Libiš „B“ 0:3 (0:1)

Branky: 39. Nejezchleba, 59. Havlík, 84. Kašpárek. ŽK: Škoda – Chorvát, Mündl F. ČK: Škoda. Rozhodčí: Šmíd Josef – Moško Jan, Toráč Martin. Diváků: 80.

Libiš: Chládek – Svoboda (71. Kašpárek), Mündl F. (59. Bušínský), Eisner, Chorvát, Kubíček (83. Šandor) – Brdlík (78. Kletečka), Havlík, Nejezchleba, Pospíšil – Plaček.

Tabulka po 6. kole:

#KLUBZVRPSKÓREB
1.Tělocvičná jednota Sokol Čečelice642028:614
2.SK LABSKÝ KOSTELEC, z.s.641121:513
3.FK Vysoká z.s.640225:1412
4.TJ Byšice, z.s.640218:1112
5.SK Slavia Velký Borek, z.s.640214:812
6.Tělovýchovná jednota Řepín, z.s.632122:1211
7.TJ Slovan Horní Beřkovice z.s.632114:911
8.SK Mšeno z.s.630316:169
9.Tělocvičná jednota Sokol Dolní Beřkovice630318:199
10.Tělovýchovná jednota Sokol Libiš, z.s.621310:97
11.Tělovýchovná jednota Sokol Tišice, z.s.620411:176
12.FK PŠOVKA MĚLNÍK61058:243
13.T.J. Sokol Zálezlice z.s.610511:303
14.AFK Vraňany, spolek60068:440
Reklama