|

Muži B: Vojkovice – Libiš 1:0 np (11:10 na pen.)

Sestava: Škrna – Novák – Mündl, Buzek, Ghanmi – Ryšlavý J., Eisner, Pilař, Fajt – Brynda – Míšek.

Střídali: v 62.min. Pospíšil za Buzka, v 68.min. Žák za Míška a v 74.min. Bubeníček za Bryndu.

Dnes jsme přijeli do Vojkovic s cílem uhrát co nejlepší výsledek, od začátku nemohl nastoupit Žák – tahal ho sval, Pospíšil přijel z Velvar až na druhou půli, Chorvat natažený sval a Pazdera opět obnovené zranění, tak jsem opět musel vzít kluky z dorostu, kteří měli za sebou ranní utkání v nohou. Věděl jsem, že musíme velmi dobře bránit a hrát na brejky. Ale od začátku se domácí do nás zakousli a chtěli na začátku hned rozhodnout, ustáli jsme obrovský tlak domácích, měli v prvních 30.minutách tak 12 standardních situací, ale všechny jsme odvrátili, i když některé s velkým štěstím. Pár brejků jsme měli, ale žádný jsme nedotáhli. Poločas byl 0:0 a taktika do druhého poločasu byla stejná. Ve druhé půli jsme měli pár dobrých akcí, ale žádné jsme nedotáhli do konce. Pohledný fotbal to nebyl, ale účel to splnilo. Domácí byli hrozně nervózní až zbytečně. Ale byl to náš hráč Eisner, který dostal 2 žlutou a šel v 88.min. pod sprchy. Vydřeli jsme bod, penalty byla loterie. Kopalo se myslím 26 penalt, domácí měli víc klidu na kopačkách a vyhráli 11:10, ale za stavu 6:6 měl Pospíšil rozhodující penaltu, ale nedal. Kopalo se dál a náš hráč Fajt za stavu 11:10 neproměnil. Musím dnes kluky pochválit za obrovskou bojovnost a obětavost v dnešním utkání. Nejlepší hráč našeho týmu, těžko se vybírá, hráli všichni na doraz, ale jednoho musím napsat Ryšlavý Jakub a Škrna Michal společně zabránili jasnému gólu. Trenér Urbanec

Reklama