|

MUŽI B: Všestudy – Libiš 5:1 (2:1)

V neděli jsme zajížděli do Všestud posíleni o 4 kluky z „A“ týmu, ale 2 byli teprve teď v týdnu uděláni, takže jsem kluky ani neznal. Začátek utkání byl velmi kvalitní z obou stran, hra se přelévala z jedné strany na druhou a byly k vidění šance na obou stranách.

Domácí se dostali do vedení v 19. minutě po naší chybě, ale naštěstí jsme za 3 minuty vyrovnali Matuchou po krásné přihrávce Škody.

Jenže hned ve 26. minutě jsme opět po našem nedůrazu dostali druhou branku a domácí opět vedli. Do poločasu to bylo velmi dobré utkání, kdy jsme mohli srovnat, ale i inkasovat, poločas 2:1 pro domácí.

Druhou půli jsme nezačali moc dobře, a i když jsme si řekli v kabině, co chceme hrát, tak jsme to neplnili. Třetí branku jsme dostali opět po naší hrubce,to byl asi zlom v utkání, snažili jsme se ještě něco vykouzlit, ale čtvrtá branka po rohu nás dorazila v 73. minutě a pak už jsem se jen modlil, aby z toho nebyl debakl.

Je těžké si říct něco v kabině, jak máme hrát a co chceme na hřišti, ale někteří mají svou hlavu a hrají to podle svého. Věděl jsem, že domácí hrají velmi důrazně a že nevypustí žádný souboj a že žádný míč pro ně není ztracený, upozorňoval jsem kluky, aby dávali míč rychleji od nohy, ale stejně jsem mluvil asi do větru.

Domácí si určitě zasloužili vítězství, ale porážka byla dost krutá, ale takový je fotbal. Musíme se z toho oklepat a ponaučit,teď hrajeme dvakrát doma a musíme z toho vytěžit 6 bodů, i když s Kostelcem máme doma co napravovat a další utkání nás nečeká nic lehkého v podobě Horních Počapel.

Trenér Urbanec

Okrešní přebor Mělník – 2. kolo:

Všestudy – Libiš B 5:1 (2:1)

Branky: 19., 27. a 56. Koudelka, 73. Samek, 88. Faigl – 23. Matucha. Rozhodčí: Kulhánek – Hamšík – Suchitra.

Sestava: Chládek – Dobrovolný (79. Kletečka), Moltaš, Kubík – Buzek (73. Pilař) – Ryšlavý J. (46. Malík), Eisner, Škoda, Hrnčíř – Matucha, Douša (75. Havlík).