|

Muži B: Výhra na penalty v Horních Beřkovicích

V sobotu jsme zajížděli k poslednímu týmu tabulky do Horních Beřkovic. Řekli jsme si, že nesmíme prohrát, aby se na nás domácí nedotáhli a to jsme splnili. Jenže začátky máme hrozně špatné, nedařila se nám vůbec rozehrávka, domácí se dostávali za naší obranu dlouhými nákopy a to nám dělá dlouhodobé problémy, zbytečně zmatkujeme.

První poločas byl z naší strany velmi špatný, až ke konci jsme se trochu chytili. Do druhého poločasu jsme vstoupili o poznání lépe a domácí jsme přehrávali vytvořili jsme si šance. Buď nás dvakrát zastavila tyč, nebo katastrofální zakončení.

Na lavičce jsme si říkali zasloužená remíza z obou stran. Penalty se nám povedly a aspoň jsme si odvezli 2 body.

Odpolední, večerní i ranní rozlučka se určitě povedla a klukům ještě donesu nějakou lahvinku, asi dvě něčeho dobrého, protože to bylo moje poslední utkání jako trenéra u „B“ týmu.

Po 15 letech, včetně tří let s L. Tichotou starším, se budu věnovat své rodině. Děkuji za ty roky všem klukům, co se mnou prožili výhry i prohry a přeji jim ať se jim daří dál i bez mé maličkosti. Samozřejmě, kdyby potřebovali, tak jim rád vypomůžu, když budu mít čas. Děkuji své rodině za podporu, i když to nebylo vždy jednoduché, děkuji rodinným správcům Trédlovým za podporu a asistenci mého synovce Honzika Trédla, který mně vypomáhal když měl čas, trenérům dorostu a A týmu, že nás doplňovali v zápasech. Děkuji i celému výboru. Doufám, že jsem na nikoho nezapomněl.

Urbanec – bývalý tréňa 


Horní Beřkovice – Libiš B 0:0, 0:1 po penaltách (3:4)

Sestava: Chládek – Dobrovolný, Havel, Ryšlavý J., Hádek – Svoboda (83. Buzek), Eisner, Havlík (65. Truong), Khornauli – Čepec (77. Tvrdý), Stibora. Škrna, Kletečka, Pazdera a Wallesch nestřídali.

Reklama