Muži B: Vysoká – Libiš 0:5 (0:3)

Branky: 9. Malák, 14.min. a 62.min Brynda, 41.min. Křtěn a 84.min. Fajt

Sestava: Kaul – Pilař – Ryšlavý Jakub, Buzek, Chorvát – Křtěn, Malák, Eisner, Fajt – Brynda, Šobr.

Střídali: v 58.min. Pospíšil za Šobra, v 61.min. Mündl za Ryšlavého Jakuba, v 72.min. Žák za Bryndu, v 77.min. Míšek za Křtěna a v 82.min. Havlík za Fajta.

Dnes od začátku jsme drželi taktovku a hned jsme si vytvořili mnoho šancí a první branka padla po krásné samostatné akci Maláka v 9.min. O pět minut později jsme zvýšili na 2:0 Bryndou. Mezitím měli domácí dvě tutovky, ale Kaul fantasticky podržel mužstvo. Třetí branku přidal Křtěn po krásné akci Maláka, který mu přihrál míč a Křtěn se nemýlil a šlo se do kabin. Ve druhém poločase jsme byli opět lepší a měli jsme převahu a další branky jsme přidali v 62.min. Bryndou a v 84.min Fajtem. Dnes kluci podali perfektní kolektivní výkon a zaslouženě jsme vyhráli, proto musím pochválit všechny i včetně střídajících. Dnes odehrál utkání výborně hrající Malák a také Buzek, který nedal ani centimetr Gabčovi a úplně ho vymazal a rovněž golman Kaul, který nás podržel ve velmi těžkých momentech, kterých moc nebylo, ale to bylo velmi důležité. Děkuji klukům v tom vedru, že odmakali celý zápas a zaslouženě si odvážíme 3 body. Trenér Urbanec