| |

Muži B: Vysoká výhra nad Dolními Beřkovicemi

Do jarních odvet vstoupilo o předposledním březnovém víkendu také libišské B mužstvo, které bude na jaře bojovat o setrvání v mělnickém okresním přeboru. Jaro začalo nejlepším možným způsobem – vysokou výhrou 8:1 nad Dolními Beřkovicemi.

Do zápasu naše mužstvo vstoupilo výborně a po jedenácti minutách vedlo o dva góly. Nejprve se v šesté minutě trefil Ondřej Eisner po přihrávce Radka Havlíčka střelou z hranice vápna. Druhý gól dal Havlíček o pět minut později sám.

V dalších minutách náš tým neproměnil několik šancí, další gól nebyl uznán pro ofsajd a skóre se tak měnilo až v rozmezí od 31. do 40. minuty, kdy se postupně trefili Zdislav Ciolek, podruhé v zápase Radek Havlíček a Martin Šandor, který nahradil ve 37. minutě zraněného Radka Pilaře a stanovil skóre první půle na 5:0.

V druhém poločase nejprve přidal Martin Šandor svůj druhý gól v zápase, aby z ojedinělé návštěvy pokutového území snížil dorážkou Martin Demeter na 1:6. Následně se ale krásnou střelou zpoza vápna trefil ještě Vojtěch Plaček a těsně před koncem Martin Šandor dovršil hattrick a zápas nakonec skončil vítězstvím 8:1.

„Důležitý vstup do jarní části sezony v podobě vysoké výhry nad oslabenými Dolními Beřkovicemi, které nastoupily bez dřívějších tří opor a na jejich hře to bylo znát. Důležitá výhra to je i z pohledu tabulky, protože se nám podařilo odskočit od ostatních týmů pod námi, které na úvod jara prohrály. Beřkovice jsme přehráli bez problémů, dali několik pěkných gólů, ale hlavně jsme o výhře rozhodli brzy a nedělali jsme z toho zbytečně drama, jako to umíme, když neproměňujeme šance. Jediné negativum zápasu je další zraněný, když Radek Pilař musel střídat už v prvním poločase. V dalším kole na Řepíně to bude určitě úplně jiný a náročnější zápas.“

Ondřej Eisner, hrající trenér

SportFotbal Okresní přebor – 15. kolo

TJ Sokol Libiš „B“ – TJ Sokol Dolní Beřkovice 8:1 (5:0)

Branky: 40., 54. a 88. Šandor, 11. a 33. Havlíček, 6. Eisner, 31. Ciolek, 76. Plaček – 76. Demeter. Rozhodčí: Krátký Miroslav – Melich Jan, Kužel David. Diváků: 60.

Libiš: Škrna J. – Plaček, Eisner, Pilař (37. Šandor), Kubíček – Brdlík – Pospíšil (61. Tůma), Nejezchleba, Havlíček, Ciolek (61. Kašpárek) – Vondra (61. Kletečka).