| |

Muži B: Vysoká výhra ve Vraňanech

Libišské béčko zvítězilo v rámci 23. kola mělnického okresního přeboru na hřišti posledních Vraňan vysoko 14:1.

Domácí tým nebyl v kompletním složení, do utkání přesto nastoupil. První poločas skončil vedením libišského týmu 6:0, v druhém poločase náš tým přidal dalších osm branek.

Dvěma góly se na vítězství podíleli Kubíček, Plaček, Icik, Kašpárek a Havlík. Po jedné brance přidali Eisner, Havlíček, Kletečka a Pilař.

„Jak už řekli přede mnou ostatní, klobouk dolů před všemi hráči Vraňan, kteří stále nastupují a chtějí si zahrát fotbal, i když jich není dost. Jak si sami přejí, snad to dají někdy zase dohromady. Díky za korektní a statečný přístup.“

Ondřej Eisner, hrající trenér

Béčko příští týden v předposledním domácím zápase sezóny hostí v sobotu 25. května od 14:30 Vysokou.