Muži B: Záryby B – Libiš 2:2 (1:0), na penalty 4:2

Branky: Žák, Mündl

Sestava: Škrna – Mündl, Novák, Chorvát – Buzek – Ryšlavý, Žák, Havlík, Fajt – Pazdera, Pilař

Střídali: Wallesch a (Eisner Štírek).

Dnes jsme nastoupili k prvnímu pohárovému utkání a opět jsme zklamali v koncovce. V prvním poločase jsme měli 5 šancí, ale ani jednu jsme nepotrestali, tak přišel trest a poločas jsme prohráli. Ani ve druhém poločase se nám nedařilo a domácí zvýšili na 2:0. Nakonec se nám ještě podařilo vyrovnat – Žák centroval do vápna a hlavičkující domácí hráč to trefil do brány, druhou branku pak přidal Mündl. Penalty jsme nezvládli a druhý bod získali domácí. Do příštího utkání se potřebujeme zlepšit jak po herní stránce tak po té psychické. Ale beru to pořád jako přátelské utkání, tak z toho nedělám závěry. Trenér Urbanec