NeraCup 2022: Libišská mini přípravka vyhrála celý turnaj

Sedm zápasů, sedm vítězství, čtyřiašedesát vstřelených gólů a první místo. Libišská mini přípravka ovládla „sváteční“ turnaj na umělé trávě v Neratovicích, který se konal v pátek 28. října.

NeraCupu 2022 se kromě libišských nadějí zúčastnily také týmy domácích Neratovic, EMĚ Mělník, Tišic, Pšovky Mělník, Kostelce nad Labem a dva týmy Brandýsa-Boleslavi. Turnaj se hrál systémem každý s každým se třemi hráči v poli.

Libišáci postupně porazili Tišice (9:1), Kostelec (13:0), Neratovice (7:1), Brandýs-Boleslav 2 (7:3), Pšovku (7:0), Brandýs-Boleslav 1 (5:1) a na závěr mělnické EMĚ (16:0). Výhry nad EMĚ a Kostelcem byly nejvyššími vítězstvími v turnaji.

V celém turnaji libišský tým inkasoval pouze šest branek a naopak 64 gólů vstřelil. Se sedmi výhrami a jednadvaceti body se mohl tým radovat z vítězstvím v celém turnaji o tři body před Brandýs-Boleslav 2, který prohrál jediný zápas v turnaji s Libiší.