Informace ke Změně webových stránek

Dobrý den,

vzhledem k ukončení provozu současných webových stránek blogovacího systému blog.webzdarma.cz jejím provozovatelem k 31.10.2016 byl vytvořen nový web pod adresou sokollibis.cz (redakční systém WordPress, placený hosting Active24.cz). Nové webové stránky budou postupně doplňovány o potřebné rubriky, stránky a obrázky. Případné Vaše podněty, prosím, posílejte na adresu i.havlik@seznam.cz. Nový web již disponuje responzivním (flexibilním) designem, což umožňuje optimálnější zobrazení v zařízeních jako jsou tablety, chytré telefony apod.

Prosím všechny o přesměrování svých odkazů na tuto novou adresu www.sokollibis.cz, starý web bude postupně ukončen a zaarchivován.

Informace ke končícímu webu: jako jeho administrátor Vám všem přispěvovatelům chci velmi poděkovat, společně jsme vytvořili během jeho provozu od léta 2010 do těchto dní 1819 příspěvků. Zároveň patří velký dík Vám čtenářům, počítadlo návštěv se nedávno překlopilo přes číslo 150 000.

Ivo Havlík