|

Ostudná prohra. Kladno – Libiš 13:1

Libišský A tým po vysoké domácí prohře s Březovou minulý týden v domácím prostředí zaznamenal ještě horší prohru na hřišti SK Kladno. Svěřenci trenéra Luboše Urbana zde prohráli nevídaným skóre 1:13.

Domácí otevřeli skóre hned po dvou minutách hry, kdy postupovali po chybě v rozehrávce sami na do rychlého protiútoku, který úspěšně zakončili. Následně začaly v síti libišského mužstva přibývat další góly. Na konci prvního poločasu jich bylo osm. A v druhém poločase přidali domácí „jen“ pět.

Za domácí se čtyřikrát prosadili Šnobl s Kafkou, po dvou brankách přidali Dostál s Čížkem a jednu branku dal Hanzlík. Jedinou trefu libišského mužstva přidal v 64. minutě Marek Smetana.

SK Kladno – Libiš 13:1 (8:0)

Branky: 8., 27., 41. a 57. Šnobl, 14., 38., 45. a 75. Kafka, 2. a 39. Dostál, 50. a 76. Čížek, 90. Hanzlík – 64. Smetana. Rozhodčí: Suchánek. Diváci: 220.

Kladno: Cimrman – Borák, Rendla, Růžička (80. Abrham) – Balšánek – Čížek (80. Blažek), Procházka, Holub (46. Slabý), Dostál – Šnobl, Kafka (80. Hanzlík).

Libiš: Kundrát – Jelínek (58. Elysberg), Macháček, Chalupa (46. Mlejnek), Přibyl, Mündl, Stibora, Vetešník, Menčl, Kvída, Ciolek (46. Smetana).