|

Srpen 2021 dorost – Sokol Libiš U19

První utkání v krajském přeboru dopadlo po předchozí kruté porážce dobře. Kluci od první minuty chtěli utkání vyhrát a bylo to vidět i na jejich herním projevu. Do utkání jsme vstoupili aktivně a po hezké akci středem a následném faulu na Čepce se kopala penalta. Tu bohužel Mundl neproměnil a trvalo deset minut než jsme se dostali zpět do tempa.

Ve 20. minutě se ve středu uvolnil Balog a kolmicí za obranu našel Havlíčka a ten podél brankáře skóroval. Netrvalo dlouho a Nejezchleba stejným způsobem našel Reznera a ten přeloboval vyběhnuvšího brankáře a dal na 2:0.

Hosté poté zle udeřili z pravé strany, ale Škrna konečky prstů vyrazil. Po přestávce soupeř začal více napadat naší rozehrávku a před naší brankou bylo několikrát rušno.

Kolem 20 minuty soupeř trochu polevil a po rohu Balog krásně hlavičkoval, ale trefil brankáře. Myslím, že si kluci za bojovný výkon vítězství zasloužili.

Přátelské utkání: 7. 8. 2021 STM Mělník U19 – Sokol Libiš U19 0:7 (0:4)

• Branky: Čepec, Balog, Plaček, Mundl, Rezner, Nejezchleba, Kubíček.

14.7.2021 Sokol Libiš U19 – FK Hostouň U19 1:6 (1:2)

• Branka: Balog.

Mistrovské utkání : 21.8.2021 Sokol Libiš U19 – SK Kosmonosy U19 –  2:0  (2:0)

• Branky: Havlíček, Rezner.
  • Žlutá karta: Balog ,Bušínský
  • Sestava: Škrna – Plaček, Bušínský, Mundl, Málek (77. Srch) – Kubíček, Nejezchleba, Havlíček, Rezner (82. Horký) – Balog (82. Šíma), Čepec.