|

TJ Sokol Libiš – SK Třeboradice 3:1 (pol. 0:0)

V sobotu v poledne jsme na UMT na Střížkově sehráli další přípravné utkání s celkem pražského přeboru SK Třeboradice.

Byl to zápas dvou rozdílných poločasů. V 1. poločase se soupeř lépe přizpůsobil povrchu (koberec), lépe kombinoval, byl nebezpečný, ale Kratochvíl v naší brance tým podržel.

My jsme zlobili po rychlých brejcích, ale špatným finálním řešením se šlo do kabin za stavu 0:0.

V úvodu 2. poločasu jsme si koledovali o gól, který přišel v 57. minutě. Od té doby jsme ale zlepšili pohyb, mezihru a důraz v osobních soubojích, vytvářeli si tlak a šance.

V 70. minutě Milner po přihrávce Přibyla srovnal na 1:1 a v 80. minutě nás hlavičkou poslal do vedení 2:1 Přibyl. V závěru Stibora dal na konečných 3:1.