|

Turnaj MINISTAR v Libiši v neděli 30. dubna

Libišské hřiště v neděli 30. dubna hostí turnaj MINISTAR určený pro mini přípravky. Po úspěšném podzimu se naše nejmenší naděje představí v rámci „zlaté“ skupiny.

Turnaj začíná v neděli 30. dubna v 10:00 a předpokládaný konec je ve 12:30. Kromě našeho mužstva se turnaje zúčastní také tato mužstva: Sokol Dolní Počernice, SC Xaverov Horní Počernice, Spartak Kbely, SK Praga Vysočany a SK Viktoria Sibřina.

„Budeme rádi, když nám přijdete zafandit a podpořit naše mužstvo,“ říká před turnajem trenér Peter Chorvát.

Jeho svěřenci na podzim zaznamenali skvělé výsledky, když na konci října ovládli turnaj v Neratovicích, v listopadu vyhráli turnaj v Třeboradicích a na začátku prosince během jednoho víkendu vyhráli také halové turnaje v Běchovicích a Neratovicích.

Reklama